Sports
att
Uzvarētāji

25. martā Talsu novada Laucienes sporta centrā noslēdzās „Laucienes kausa 2021/2022” 4×4 volejbola turnīrs jauniešiem. Pasākums iesākās ar klusuma brīdi piemiņā un cieņā mūsu senču piedzīvotajam tālajā 1949. gadā.

Šajā sezonā apstākļi ļāva aizvadīt 4 posmus, kuri bija gana spraigi un interesanti. Par 4. posma uzvarētājiem kļuva komanda „Pipariņš”– Kristīna Reinholde, Rozālija Marta Eglīte, Dāvis Alkšbirze un Klāvs Alkšbirze. 2. vietā komanda „Ko Tu Sak” – Nikola Mūrniece, Aleksis Gorjunovs, Lauris Bērziņš un Kristians Tinte. 3. vietā komanda „Šaubu ēnas” – Ričards Dambergs, Kristers Zemītis, Rainers Lācis un Arturs Šiškins.

Pavisam kopā šajā sezonas turnīrā piedalījās 28 meitenes un 52 puiši, bet uzvarēja neatlaidīgākais un meistarīgākais.

Kopvērtējumā uzvarēja

• Meiteņu grupā:
    • 1. vieta – Kristīne Reinholde (13 p.);
    • 2. vieta – Karīna Ose (15 p.);
    • 2. vieta – Diāna Lubgane (15 p.);
    • 4. vieta – Nikola Mūrniece (19 p.);
    • 5. vieta – Rozālija Marta Eglīte (21 p.);
    • 6. vieta – Selīna Zēles (29 p.).
  • Jauniešu grupā:
    • 1. vieta – Aleksis Gorjunovs (10 p.);
    • 2. vieta – Klāvs Alkšbirze (13 p.);
    • 3. vieta – Rūdis Lasenbergs (16 p);
    • 4. vieta – Kristians Tinte (19 p.);
    • 5. vieta – Rinalds Alksnis (20 p.);
    • 6. vieta – Eduards Neifelds (21 p.).

Paldies par atbalstu Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, Sporta centra „Lauciene” darbiniecēm Valentīnai Cuzņetovai un Gundegai Rozenbergai, tiesnesim un palīgam Kasparam Viņiarskim, dalībniekiem un vecākiem.

Sezona noslēgusies, bet nekas nebeidzas, tuvojas vasaras sezona, un atkal viss sākas no gala. Sekojiet informācijai!

Vēlreiz paldies jauniešiem, tiekamies jaunajā vasaras sezonā un esam aktīvi!

Normunds Krūze,
Sporta centra „Lauciene” vadītājs