Sports
att

1. aprīlī Talsu novada Laucienes sporta centrā noslēdzās 2021/2022.gada sezonas sacensības „Laucienes Kauss” volejbolā 3+1. Sacensības iesākās 2021. gada rudenī, bija plānots katru ceturtdienu organizēt posmu, bet pandēmija iecerei patraucēja. Sezonā pavisam tika aizvadīti 17 posmi, kurus kopā apmeklēja 86 dalībnieki.

Lielisks treniņš, pieslīpēšanās cita spēlētāja spēlei, emocijas – tas viss bija iegūstams šai turnīrā. Kopvērtējuma rezultāti liecina par katra dalībnieka meistarību bumbu spēlē, bet noteikti jāpiemin apmeklētība. Šajā sezonā tikai viens dalībnieks apmeklēja visus posmus – Marguss Asplints, kurš bija arī šīs sacensības norises palīgs un viens no uzvarētājiem. Uz sacensībām ieradās dalībnieki no dažādām vietām, kā piemēram: Saldus, Dundaga, Tukums, Pūres, bet tālākais dalībnieks mēroja ceļu no Ogres. Par noslēguma posma apakšējo piespēļu konkursa uzvarētāju kļuva Edgars Vicinskis, bet par posma uzvarētājiem – Ilze Heimane, Klāvs Muižnieks, Toms Tālbergs un Matīss Pētersons,  2. vietā – Silva Ivuškāne, Singurs Zariņš, Kaspars Tomeijers un Kaspars Viņiarskis, 3. vietā – Kristena Smildzēja, Marguss Asplints, Sandijs Eglītis un Klāvs Alkšbirze.

Kopvērtējuma sieviešu grupas uzvarētājas:

• 1. vieta – Silva Ivuškāne, 31 punkti (Pūre),
  • 2. vieta – Arta Pļaviņa, 39 punkti (Tukums),
  • 3. vieta – Hevena Lepera, 64 punkti (Tukums),
  • 4. vieta – Ilze Heimane, 64 punkti (Pūre),
  • 5. vieta – Elza Smilškalne, 65 punkti (Talsi),
  • 6. vieta – Kristena Smildzēja, 66 punkti (Talsi).

Vīriešu grupas uzvarētāji:

• 1. vieta – Singurs Zariņš, 35 punkti (Stende),
  • 2. vieta – Marguss Asplints, 36 punkti (Spāre),
  • 3. vieta – Kalvis Liepa, 41 punkts (Talsi),
  • 4. vieta – Kaspars Krūzmanis, 42 punkti (Tukums),
  • 5. vieta – Normunds Krūze, 50 punkti (Lauciene),
  • 6. vieta – Mārcis Tropiņš, 57 punkti (Tukums).

Paldies par atbalstu Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, sporta centra darbiniecēm, palīgiem un, protams, dalībniekiem par apmeklētību. Tiekamies!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs