Sports
2021./2022. g. sezona. 2. līga, 2. vieta

3. aprīlī Talsu novada Laucienes sporta centrā noslēdzās „Laucienes Kauss” novusā individuālajās sacensībās. Sacensības iesākās 2021. gada rudenī un, aizvadot 4 posmus, noslēdzās šajā nedēļas nogalē. Šī sezona bija gana spraiga, jo dalībnieki posmus apmeklēja kuplā skaitā no tuvām un tālām vietām – Rīga, Jelgava, Liepāja, Kolka, Talsi un Lauciene. Vecākajam dalībniekam, kurš apmeklēja visus posmus, rit  80. gads, bet jaunākajam ir 10 gadu.

Lai veiksmīgi varētu aizvadīt labi apmeklētu pasākumu, tad neiztikt bez palīdzības no kaimiņu pagasta. Paldies Jānim Dambergam, Vandzenes novusa entuziastam. Posms iesākās ar Laucienes novusa komandas „SK Lauciene” apbalvošanu, kur Latvijas 2022. gada komandu čempionātā novusā vīriešiem 2. līgā ieguva augsto 2. vietu. Komandā spēlēja Rolands Spalvēns, Sergejs Lomonoss, Jānis Dambergs, Normunds Lāže, Māris Cela, Armands Leinbergs un Modris Nicmanis.

Par 4. posma sieviešu grupas uzvarētāju kļuva jaunā talantīgā Alise Pētersone, aiz sevis atstājot meistares no Rīgas – Ivetu Nasteviču 2. vietā, bet 3. vietā Ditu Kalmani no Kolkas. Vīriešu grupā uzvarēja Sergejs Lomonoss no Laucienes, 2. vietā –  Māris Cela no Talsiem, bet 3. vietā – Imants Blūms no Pļavām.

Par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Sergejs Lomonoss ar 14 punktiem (Lauciene).

• 2. vieta – Imants Blūms ar 17 punktiem (Pļavas);
  • 3. vieta – Māris Cela ar 19 punktiem (Talsi);
  • 4. vieta – Aivars Lāže ar 22 punktiem (Talsi);
  • 5. vieta – Jānis Dambergs ar 25 punktiem (Vandzene);
  • 6. vieta – Rolands Spalvēns ar 31 punktiem (Talsi);
  • 7. vieta – Juris Kalmanis ar 35 punktiem (Kolka);
  • 8. vieta – Juris Leivalds ar 36 punktiem (Roja);
  • 9. vieta – Harijs Fišers-Brūders ar 44 punktiem (Talsi);
  • 10. vieta – Māris Grīnpukals ar 44 punktiem (Vandzene).

Paldies par atbalstu Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, sporta centra darbiniecēm, Jānim Dambergam, SK Laucienes novusa komandai, palīgiem un, protams, dalībniekiem!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs

att
Sacensību jaunākais un vecākais dalībnieks