Mērsrags Sports

13. oktobrī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkšu florbolā 8. posms. Pirmajā vietā un 8. posma uzvarētāji – komanda „Zaķu muiža” (Ralfs Grīnvalds, Tomass Volodjkins, Aleksis Šērs, Martins Kronbergs un Alekss Fībigs).

Otrajā vietā komanda „Bērznieki” – Ritvars Španka, Mārtiņš Arnolds Veržbilovskis, Artis Bērznieks, Jānis Bērvalds un Mārtiņš Orste.

Trešajā vietā komanda „Ķekavas ūdens” – Ritvars Upesjozups, Eduards Kļaviņš, Rihards Spriņģis, Dāvis Janbergs un Mārtiņš Veinbergs.

Komandu kopvērtējumā ar 50 punktiem vadībā komanda „Ķekavas ūdens”, otrajā vietā ar 47 punktiem komanda „Zaķu muiža”, bet trešajā vietā ar 44 punktiem „Bērznieki”.

Astotajā posmā rezultatīvākais spēlētājs Eduards Kļaviņš (komanda „Ķekavas ūdens”), viņam 9 punkti – 5 vārti un 4 piespēles.

Kopvērtējumā rezultatīvākais spēlētājs Eduards Kļaviņš (komanda „Ķekavas ūdens”), viņam 75 punkti – 34 vārti un 41 piespēles.

Nākamais (devītais) posms notiks 10. novembrī, sacensību sākums plkst. 19.00. Sacensību dalībniekiem lūgums pieteikties jau iepriekš vai sacensību dienā līdz 19.00.

Mērsraga florbola meistarsacīkšu 8. posma spēles
Kopvērtējuma tabula

Florbola meistarsacīkšu 8. posma rezultāti
Mērsraga florbola meistarsacīkšu kopvērtējuma rezultāti