Sports Novadā
1. un 2. vietas ieguvēji

Talsu novada čempionātā basketbolā šogad piedalījās septiņas komandas – Ice Berry”, Talsi/Roja U18”, Vīri Melnā”, Novadnieki”, Roja”, Stallis” un Stende”.

Regulārais turnīrs norisinājās vienā aplī, kurā komandas izspēlēja katra ar katru vienu reizi. Turnīrs bija aizraujošs, katra no komandām guva gan uzvaras, gan arī kādu spēli zaudēja. Čempionāta turpinājumā notika izslēgšanas spēles. Par 2023.gada Talsu novada čempioniem kļuva komanda Ice Berry” – Māris Grīnvalds, Ernests Cīrulis, Mārtiņš Ķiršakmens, Māris Dombrovskis, Elvijs Ozoliņš, Oskars Bekmanis, Ralfs Tipāns,  Jānis Dombrovskis, Artūrs Pētersons, Agris Blumbergs, Artūrs Ronis, Raimonds Kalnietis, Kaspars Kristapsons, Kārlis Pētersons, vecākais treneris Kārlis Kantors.

Katrā komandā tika noteikts čempionāta vērtīgākais spēlētājs –  MVP”.

Talsu novada čempionāta noslēgums:

1.vieta komandai Ice Berry” (MVP – Māris Grīnvalds);

2.vieta – Roja” (MVP – Madars Dīriņš);

3.vieta  – Novadnieki” (MVP – Niklāvs Lībergs);

4.vieta  – Stallis” (MVP – Henriks Bajārs);

5.-6. vieta – Stende” (MVP – Niks Māls), Vīri Melnā (MVP – Kārlis Šķiliņš);

7.vieta Talsi/Roja U18” (MVP – Verners Ross).

Visas spēles, komandu un spēlētāju statistika atrodama Latvijas basketbola savienības tīmekļvietnē www.basket.lv/talsu-cempionats, kā arī visas spēles tiešraidē varēja vērot youtube/basketbola klubs Talsi.

Trīs punktu metienu konkursā piedalījās 14 spēlētāji. Uzvarēja Māris Grīnvalds no komands Ice Berry”, 2.vietā – Verners Ross no komandas Talsi/Roja U18”, 3.vietā Roberts Bervalds – Roja”.

Čempionātu sadarbībā ar Talsu novada Kultūras un sporta attīstības nodaļu organizēja biedrība Basketbola klubs Talsi”.

3. un 4. vietas ieguvēji
3. vietas ieguvēji komanda „Novadnieki” un 4. vietas ieguvēji komanda „Stallis”