Sports

29. oktobrī, Laidzes ezerā aizvadot vienas dienas sacensības, noslēdzās Talsu novada čempionāts spiningošanā komandām un arī individuāli ar kopējo sacensību ilgumu septiņas stundas.

Komandas un to dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi. Gala rezultātā pēc septiņu stundu spiningošanas uzvaru ieguva komanda no Laucienes „KĪĪĪLO” (M. Pluģis/A. Rozenbergs), aiz viņiem otrā vieta komandai no Liepājas „WIND LIONS” (R. Herings/G. Šulcs) un trešā vieta komandai no Talsiem „MELNĀ PĒRLE” (J. Grīnblats/K. Muižnieks).

Individuāli trīs labākie: pirmais M. Pluģis no „KĪĪĪLO”, otrais J. Grīnblats no „MELNĀ PĒRLE” un trešais G. Šulcs no „WILD LIONS”. Kopā sacensībās piedalījās 31 komanda no Talsiem, Stendes, Rojas, Mērsraga, Laucienes, Laidzes, Liepājas, Tukuma, Dobeles, Kuldīgas un Rīgas.

Rezultāti komandām:

• 1. vieta „KĪĪĪLO”, M. Pluģis/A. Rozenbergs. 21 862 punkti.
  • 2. vieta „WIND LIONS” Liepāja – R. Herings/G. Šulcs. 18 705 punkti.
  • 3. vieta „MELNĀ PĒRLE”, J. Grīnblats/K. Muižnieks. 16 594 punkti.
  • 4. vieta „OPTIMISTI” ROJA – A. Osis/D. Kolāts. 14 498 punkti.
  • 5. vieta „ĀĶIS LŪPĀ” ROJA – O. Osis/R. Toporkovs. 6725 punkti.
  • 6. vieta „LĪMENIS” RĪGA – J. Dzenis/E. Spura. 6550 punkti.

Rezultāti individuāli:

• 1. vieta – M. Pluģis, „KĪĪĪLO” Lauciene. 15 701 punkti.
  • 2. vieta – J. Grīnblats, „MELNĀ PĒRLE” Talsi. 12 994 punkti.
  • 3. vieta – G. Šulcs, „WILD LIONS” Liepāja. 11 249 punkti.

Čempionāta garākās zivis:

• Līdaka 95 cm – „MELNĀ PĒRLE”, J. Grīnblats.
  • Asaris 24 cm – „STENDEN”, K. Vilsons.

Paldies: Talsu novada pašvaldībai, Laidzes pagasta pārvaldei, SIA „Epicprint”, SIA „Zoocentrs Elva”, SIA „Kurlandauto”, SIA „Iceberry”, SIA „Wallegroup”, SIA „Banga”, „Talsu Spēka Atlēti”.

Magnuss Vucāns,
Sacensību organizators