Sports

10. jūnijā Sasmakas ezerā aizvadot vienas dienas sacensības ar kopējo sacensību ilgumu septiņas stundas, noslēdzās Talsu novada kauss spiningošanā komandām un individuāli. Komandas un to dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi, jo ieskaitē tika vērtētas trīs garākās līdakas, asari un zandarti.

Pēc septiņu stundu spiningošanas, uzvaru ieguva komanda no Talsiem EPICPRINT" J.Bārtulis/J.Tumovs, aiz viņiem komandai no Stendes ADMIRAL" I.Pētersons/R.Zelts un trešā vieta komandai no Tukuma KOLĒĢI" J.Mockus/A.Mihaļenko.

Kopā sacensībās piedalījās 26 komandas no Talsiem, Rojas, Valdemārpils, Laidzes, Vandzenes, Tukuma, Ventspils, Saldus, Dobeles, Kandavas un Rīgas.

Rezultāti komandām:

1.vieta EPICPRINT" J.Bārtulis/J.Tumovs 289 punkti

2.vieta ADMIRAL" I.Pētersons/R.Zelts 273 punkti

3.vieta KOLĒĢI" J.Mockus/A.Mihaļenko 233 punkti

Rezultāti individuāli:

1.vieta J.Bārtulis EPICPRINT" 289 punkti

2.vieta I.Pētersons ADMIRAL" 273 punkti

3.vieta R.Toporkovs ĀĶIS LŪPĀ" 190 punkti

Kausa garākās zivis:

Asaris 28 cm – FAMILY" L.Zute

Zandarts 62 cm – EPICPRINT" J.Bārtulis

Līdaka 110 cm – DRAGŪŅI" G.Grīnītis

Paldies Talsu novada pašvaldībai, SIA Epicprint", SIA Zoocentrs Elva", SIA Kurlanauto", SIA Banga".