Novadā

SIA „Talsu namsaimnieks”, sniedzot siltumapgādes ražošanas un piegādes pakalpojumus Talsu novadā, nereti saskaras ar iedzīvotāju neizpratni par it kā vēsiem radiatoriem. Vēsi radiatori nenozīmē, ka telpā ir nepietiekama gaisa temperatūra, bet, lai par to pārliecinātos, to pārbaudīt dodas speciālists, par kura darbu tiek maksāts no mājas pārvaldīšanas līdzekļiem.

Apkures sezonas sākumā nereti uzņēmuma darbinieki saņem sūdzības par it kā nepietiekamu siltumu dzīvokļos. Lai pārliecinātos par izteikto apgalvojumu, uz attiecīgo adresi dodas uzņēmuma santehniķi. Itin bieži izrādās, ka iebildumus cēlusi persona, kurai šķiet, ka radiatori nav pietiekami karsti. Pārbaudot iekštelpu gaisa temperatūru bieži tiek konstatēts, ka tā ir atbilstoša (22 grādi). Šī brīža laikapstākļos nav nepieciešami karsti radiatori, lai nodrošinātu telpā komforta temperatūru, tas iedzīvotājiem radītu tikai nevajadzīgi lielus izdevumus.

Par santehniķa apmeklējumu tiek maksāts no mājas pārvaldīšanas līdzekļiem, tādējādi šādi nepamatoti izsaukumi rada liekus izdevumus visiem mājas iemītniekiem.

SIA „Talsu namsaimnieks” aicina klientus izvērtēt, vai patiešām telpā ir neatbilstoša temperatūra, nevis vadīties pēc radiatora vēsuma vai karstuma.