Drošība Sabiedrības līdzdalība Talsi
Gājēju pāreja

Pievilcīgas un drošas pilsētu un ciemu vides pamatā ir sakārtotas ielu infrastruktūras izveide, kurā visi satiksmes dalībnieki ir vienlīdz labi redzami un pasargāti. Talsu novada būvvalde aicina novada iedzīvotājus un citus interesentus uz diskusiju par Talsu novada būvvaldes speciālistu izstrādātajiem ieteikumiem gājēju pāreju un krustojumu veidošanai dažādas satiksmes intensitātes ielās.

Tikšanās laikā tiks apspriesti jautājumi un izvērsta diskusija par principiem kā droši atdalīt gājēju infrastruktūru no autotransporta, labiekārtot gājēju pārejas un publisko ārtelpu.

Diskusija notiks 23. aprīlī plkst. 17.15 Talsu Tautas nama Tornīša zālē. Diskusiju vadīs Talsu novada būvvaldes vadītājs Emīls Gulbis.