Sports Talsi

12. aprīlī Talsos sporta klubs 9 pakalni” sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību organizēja nebijuša formāta sacensības – Talsu Nakts turnīru badmintonā. Šoreiz sacensības sākās 18.00 un turpinājās līdz pat nākamās dienas agram rītam. Mūzikas pavadībā visi 64 dalībnieki no 12 Latvijas klubiem jutās moži un spara pilni, bet pašiem jaunākajiem sacensību vērotājiem bija iespēja savu enerģiju atstāt piepūšamajās atrakcijās.

Kā īpašie viesi turnīra atklāšanā piedalījās Talsu mūzikas skolas trompešu un sitaminstrumentu ansamblis Arta Balmaņa vadībā. Jaudīgā un enerģiskā uzstāšanās noskaņoja sacensību dalībniekus lieliskiem startiem.

Talsu novadu pārstāvēja 41 badmintonists – gan jaunieši, gan pieaugušie. Spēlētāju pulkam pievienojās arī kādreizējie Talsu novada sporta skolas audzēkņi, kas atsākuši treniņus pieaugušo grupā. Tāpat apsveicama ir jauno badmintonistu vecāku vēlme piedalīties savās pirmajās sacensībās – tie ir Līva Romaņuka, Mārtiņš un Dace Bundziņi. Talsu novada badmintonisti kopumā ieguva 19 no 39 godalgotajām vietām.

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņēma vērtīgas balvas no turnīra atbalstītājiem – Sporta punkts”, Latvin.lv”, Dundagas rezidence, atpūtas vieta Dunduriņi”, Ķīvīškrogs”, Beauty by Leila”, European Sport Installations”.

Neatsverama un izcili novērtējama ir Talsu badmintonistu vecāku līdzdalība un atbalsts šī pasākuma organizēšanā un norisē.

Talsu nakts turnīra badmintonā uzvarētāji