Projektu aktualitāte
att

Talsu novada pašvaldībā īstenots grants ceļu pārbūves projekts Nr. 19-08-A00702-000094 “Grants ceļu pārbūve Talsu novadā, 14.kārta”, kura ietvaros veikta pašvaldības grants ceļa Grieznes – Miegūze – Bedrītes pārbūve Laidzes pagastā, Talsu novadā.

Grants ceļa pārbūves darbi veikti saskaņā ar noslēgtajiem būvdarbu un būvuzraudzības līgumiem. Pārbūve veikta 1,43 km garā ceļa posmā – izbūvēta gan segas kārta virs esošā pamata, gan veikta esošā pamata profilēšana. Būvdarbu laikā ir saglabāts brauktuves platums, kas ir 4,5 m.

Šajā posmā ūdens novade ceļam izbūvēta ar vaļēju virsmas ūdens atvades principu, novadot to uz sāngrāvjiem. Tāpat projekta laikā ir veikta teritorijas attīrīšana no krūmiem un koku zaru zāģēšana. Ceļa sāngrāvju nogāzes un teknes nostiprinātas ar šķembu bērumu un veikta grāvju apzaļumošana ar augu zemi.

Projekta kopējās izmaksas ir 102 888,61 EUR, t.sk. publiskais finansējums 91 392,68 EUR apmērā.

Jolanta Didžus
Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas projektu vadītāja