Novadā

No 1. septembra darbu sākušas Talsu novada pagastu pārvalžu apvienības, kā arī darbu turpina vairāki līdzšinējie pagastu pārvaldnieki. Ar pārvalžu vadītājiem iespējams sazināties gan telefoniski, gan e-pastā.

• Talsu pilsētas pārvaldi turpina vadīt Lauris Tīģers, tālrunis: 25689044;  e-pasts: lauris.tigers@talsi.lv.
  • Dundagas pagasta pārvaldes vadītāja amatā ir līdzšinējais vadītājs Andris Kojro, tālrunis: 26563742;  e-pasts: andris.kojro@talsi.lv.
  • Sabiles un Stendes pilsēta, Abavas, Lībagu, Strazdes un Virbu pagasts tagad ir Sabiles un Stendes apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija, ko vada Ģirts Kalnbirze, līdzšinējais Lībagu pagasta un Strazdes pagasta apvienības vadītājs, tālrunis: 25417551;  e-pasts: girts.kalnbirze@talsi.lv.
  • Valdemārpils pilsēta un Ārlavas, Īves, Laidzes, Lubes un Vandzenes pagasts tagad ir Valdemārpils apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija, ko vada Marika Grohjacka, līdzšinējā Laidzes un Vandzenes pagastu apvienības vadītāja, tālrunis: 28642346;  e-pasts: marika.grohjacka@talsi.lv.
  • Ģibuļu un Valdgales pagasts tagad ir Ģibuļu apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorijas, ko vada Baiba Barone-Vanaga, līdzšinējā Ģibuļu pagasta pārvaldes vadītāja, tālrunis: 26554681;  e-pasts: baiba.barone-vanaga@talsi.lv.
  • Rojas un Kolkas pagasts tagad ir Rojas apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija. Šobrīd vadītāja pienākumu izpildītāja līdz 8. oktobrim ir Santa Krūmiņa, līdzšinējā Rojas pagasta pārvaldes vadītāja, tālrunis: 25446369;  e-pasts: santa.krumina@talsi.lv. Uz šo amatu tuvākajā laikā plānots izsludināt konkursu.
  • Laucienes, Mērsraga, Balgales, Ķūļciema pagasts tagad ir Laucienes apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija, kur vadītāju plānots apstiprināt tuvākajā Talsu novada pašvaldības domes sēdē.

Jāpiemin, ka pagastu nosaukumi un robežas saglabājas. Jauno apvienību nosaukumi veidoti, iekļaujot pilsētas vai pēc iedzīvotāju skaita lielākā pagasta nosaukumu.