Talsi
Pilsētas svētku paldies

Aizvadītās nedēļas nogales pasākumi Talsu pilsētas svētki un Red Bull Soapbox race Talsu pilsētu apgrieza ar kājām gaisā! Ikdienā esam klasiska Kurzemes puses mazpilsēta ar pašpietiekamu infrastruktūru, kas pieradusi pie rimtas dzīves, tāpēc tik daudzu viesu uzņemšana ikvienam no mums gan organizētājiem, gan vietējiem uzņēmējiem, bija izaicinājums.

Lai svētki, jo īpaši tik liela mēroga, notiktu, iesaistījās ļoti daudz cilvēku, uzņēmēju, iestāžu: ikkatra darbs šajā procesā bija vērtīgs!

Par Talsu pilsētas svētku programmu nepagurstoši rūpējās Talsu Kultūras centra kolektīvs, piesaistot vietējos aktīvistus, amatiermākslas kolektīvu pārstāvjus, mūsu pilsētas sirdscilvēkus. Ik centra darbinieks šajās dienās svētkus baudīja skrējienā no viena darba pienākuma līdz otram, gādājot, lai programma būtu ne tikai interesanta, bet arī lai netrūktu tehniskā nodrošinājuma.

Red Bull Latvia komanda, pateicoties Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja Laura Tīģera un Talsu novada pašvaldības domes deputāta Kalvja Kalniņa uzņēmībai, pirmās Soapbox race sacensības Latvijā atveda tieši uz vienu no mūsu deviņiem pakalniem. To organizēšanā neatsveramu artavu deva Talsu pilsētas pārvaldes komanda, un neiztika arī bez brīvprātīgajiem palīgiem, kas piedalījās trases sagatavošanā, tās novākšanā, cilvēkiem, uzņēmējiem, iestādēm, kas sev piederošos īpašumus pārvērta par stāvlaukumiem, atpūtas zonām.

Par drošību rūpējās ne tikai Talsu novada Pašvaldības policija, bet arī Zemessardzes 46. kājnieku bataljona pārstāvji, savukārt par sakoptību pilsētā gādāja SIA Hagberg”.

Novada, pilsētas uzņēmēji darīja, ko varēja, lai ikviens būtu paēdis un padzēries, lai viesi tiktu izguldīti un aprūpēti, lai ikviens kaut uz brīdi saskatītu Talsu pilsētas skaistumu un vitalitāti.

Raibas kā Talsu bruncis – tādas bija šīs dienas pilsētā, atklājot atkal un atkal no jauna mūsu potenciālu un mūsu cilvēku uzdrīkstēšanos!

Paldies visiem, kuri darīja, paldies visiem, kuri baudīja! Kur tad liksies, Talsos tiksies!