Novadā

11. jūlija Talsu novada pašvaldības domes sēdes turpinājumā 17. jūlijā tika skatīts lēmums par Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka administratīvajos un finanšu jautājumos iecelšanu amatā. Šajā amatā apstiprināta Lita Rollande.

Izpilddirektora vietnieka amats ir vakants kopš šī gada 22. aprīļa, kad amatu atstāja Ieva Krēķe. Šī gada 22. maijā tika izsludināts konkurss uz vakanto amata vietu, kura rezultātā konkursa komisija ieteica izvirzīt Litu Rollandi. 9. jūlija iesniegumā Lita Rollande ir apliecinājusi savu piekrišanu uzņemties šos pienākumus.

Lita Rollande līdz šim ir veikusi Ventspils novada pašvaldības Finanšu nodaļas vadītājas pienākumus. Viņai ir pieredze pašvaldības finanšu politikas izstrādāšanā un koordinēšanā, pašvaldības budžeta izstrādāšanā un budžeta līdzekļu izlietošanas kontrolē un analīzē, kā arī nodokļu administrēšanā un grāmatvedības uzskaitē.

Darba tiesiskās attiecības L. Rollande uzsāks 19. augustā, slēdzot darba līgumu uz pieciem gadiem. Viņa amatā ievēlēta ar 16 deputātu atbalstu.