Drošība
kopbilde

9. septembrī Talsu novada Pašvaldības policija atzīmēja 30. dzimšanas dienu. Tajā policijas kolektīvs pulcējās uz kopīgiem svētkiem un deviņi policijas darbinieki saņēma Talsu novada Pateicības rakstus.

Pašvaldības policijas pirmsākumi meklējami 1992. gada 9. septembrī, kad Talsu pilsētas padome pieņēma lēmumu par municipālās policijas ar divām štata vietām izveidi. Pašreizējo nosaukumu tā ieguva 1998. gadā. Pastāvēšanas laikā pašvaldības policija atradusies septiņās dažādās pilsētas lokācijas vietās, bet nu jau vairākus gadus kolektīvs mīt Talsu pilsētas sirdī: Lielajā ielā.

Talsu novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Grīnvalds, sveicot darbiniekus kopīgajos svētkos, uzsvēra, ka ik gadu Pašvaldības policijas kolektīvs kļūst lielāks, tāpat kā pēc 2021. gada 1. jūlija ir paplašinājusies pārraugāmā Talsu novada teritorija.

„Šis ir fiziski un emocionāli smags darbs, esmu pateicīgs ikvienam no jums, ka to darāt!” sacīja M. Grīnvalds. Apsveikumam pievienojās arī Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone, uzsverot pašvaldības policijas darbinieku nozīmi ikviena novadnieka dzīvē. „Jūsu darbs ir vērsts, lai mēs, pārējie, justos droši. Tas ir svarīgi ikvienam, un šo sajūtu jūs arī radāt. Paldies!” teica S. Pētersone.

Talsu novada Pateicības raksts par Talsu novada Pašvaldības policijas pozitīva tēla veidošanu, ilggadēju darbu un sniegto atbalstu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, pašaizliedzīgi strādājot Talsu novada iedzīvotāju drošības labā, tika pasniegts Aldim Dambergam, Dzintaram Vīksnem, Normundam Kamolam, Klāvam Burčakam, Andrim Burkānam, Dainim Sokolovskim, Jānim Simsonam, Naurim Neifeldam un Mārim Grīnvaldam.