Dundaga Vide Novadā Uzņēmējdarbība
Pašvaldību izpilddirektori Dundagā runās par koka būvniecību

10. maijā AS „Latvijas valsts meži” (LVM) Ziemeļkurzemes reģiona klientu centrā Dundagā, Parka ielā 1, notiks Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sēde, informē Latvijas Pašvaldību savienība.

Sanāksmē diskutēs par koka apbūvi publiskajā sektorā, klimatneitralitāti, dabas daudzveidību, saimnieciskajiem mežiem un partnerību būvniecībā.

Laiks

Pasākums

09.30

Dalībnieku reģistrācija

Uzrunas, novada prezentācija

• Talsu novada domes priekšsēdētājs Andis Āboliņš
  • Talsu novada domes izpilddirektors Ivars Haselbaums

LPIA valdes informācija

• LPIA priekšsēdētājs Uģis Fjodorovs

Koks būvniecībā. Klimatneitralitāte un mežs. CO2 un koks. Dabas daudzveidība un saimnieciskie meži.

10.50

Koks būvniecībā

• Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta direktors Andrejs Domkins
  • Ugunsdrošības inženieris Edvīns Grants

12.00

LVM koka māju stāsts. CO2 un koks.

• Arhitekte Ija Rudzīte
  • Zaļās mājas vadītājs Kristaps Ceplis
  •  Būvuzņēmējs: Dores (Kristaps Drone); SIA “CMB”moduļu māju ražotāji Artis Dzirkalis un Mārtiņš Prīsis

13.00

Pārtraukums

13.45

Sapnis par partnerību būvniecībā: arhitekts, projektētājs, būvuzņēmējs, pašvaldība, valsts

• Valmieras novada galvenā arhitekte Zanda Lapsa

14.15

Klimatneitralitāte un mežs. Dabas daudzveidība un saimnieciskie meži.

• LVM Meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs Aigars Dudelis

15.00

LVM reģionālā centra (koka būve) un Dundagas pils apskate

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) mērķis ir apvienot un organizēt pašvaldību izpildinstitūciju vadītājus lai:

• attīstītu starppašvaldību kontaktus, sekmētu vispārējo sadarbību, pieredzes  apmaiņu un pašvaldību attīstību;
  • paaugstinātu dalībnieku kvalifikāciju;
  • piedalītos LPS lēmumu izstrādē un izpildē;
  • rūpētos par dalībnieku tiesisko aizsardzību;
  • pārstāvētu LPIA dalībnieku intereses Eiropas Savienības, Eiropas Padomes un citās starptautiskajās pašvaldību izpildvadītāju intereses pārstāvošās institūcijās.