Novadā

Paziņojums par detālplānojuma atcelšanu nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 29, Talsos, Talsu novadā

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 28. oktobra

„Par detālplānojuma nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 29, Talsos, Talsu novadā, atcelšanu” atcelts Talsu novada domes 2021. gada 29. jūlija lēmums Nr.21 „Par detālplānojuma apstiprināšanu nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 29, Talsos, Talsu novadā” un detālplānojums nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 29, Talsos, Talsu novadā, kadastra Nr.8801 006 0116.

Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam „1. Maija 44”, Talsos, Talsu novadā

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 28. oktobra

„Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamā īpašuma „1.Maija 44”, Talsos, Talsu novadā zemes vienībai” ir uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma „1. Maija 44”, Talsos, Talsu novadā, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8801 002 0094.

Detālplānojuma izstrādes mērķis – izstrādāt priekšnoteikumus savrupmāju apbūves īstenošanai nekustamajā īpašumā, veicot tā sadali, paredzot piekļuves nodrošināšanu jaunveidotajām zemes vienībām un atbilstošas inženierkomunikācijas plānotajai apbūvei, kā arī detalizējot teritorijas izmantošanas nosacījumus, izmantošanas aprobežojumus un apbūves parametrus atbilstoši Talsu novada teritorijas plānojumam.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs – nekustamā īpašuma „1.Maija 44”, Talsos, Talsu novadā īpašnieks.

Detālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā, pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv

Papildus informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas teritorijas plānotāju Andu Felšu (tālrunis +371 26568792, e-pasts: anda.felsa@talsi.lv).

Paziņojumi par lokālplānojuma izstrādi Kolkas pagasta teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā „Anneles”, Kolkas pagastā, Talsu novadā

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 28. oktobra

„Par grozījumiem Talsu novada domes 2021. gada 29. decembra lēmumā Nr.392 „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Kolkas pagasta teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā „Anneles”, kadastra Nr.8862 002 0229” izdarīti grozījumi lēmuma 2. pielikumā „Lokālplānojuma darba uzdevums”.

Pamatojoties uz Lokālplānojuma izstrādes vadītāja sagatavoto ziņojumu par publiskās apspriešanas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, institūciju atzinumiem, Talsu novada dome 2022. gada 28. oktobrī pieņēma

„Par lokālplānojuma Kolkas pagasta teritorijas plānojuma grozījumiem nekustamajā īpašumā „Anneles”, Kolkas pagastā, Talsu novadā (kadastra Nr.8862 002 0229) 1.0 redakcijas pilnveidošanu”.

Lokālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā un pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv