Talsi Paziņojums

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 28. oktobra lēmumu Nr. 472 „Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamā īpašuma „1. Maija 44”, Talsos, Talsu novadā zemes vienībai” ir uzsākta detālplānojuma izstrāde nekustamā īpašuma „1. Maija 44”, Talsos, Talsu novadā, zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8801 002 0094.

Detālplānojuma izstrādes mērķis – izstrādāt priekšnoteikumus savrupmāju apbūves īstenošanai nekustamajā īpašumā, veicot tā sadali, paredzot piekļuves nodrošināšanu jaunveidotajām zemes vienībām un atbilstošas inženierkomunikācijas plānotajai apbūvei, kā arī detalizējot teritorijas izmantošanas nosacījumus, izmantošanas aprobežojumus un apbūves parametrus atbilstoši Talsu novada teritorijas plānojumam.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs – nekustamā īpašuma „1. Maija 44”, Talsos, Talsu novadā īpašnieks.

Detālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā, pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv

Papildus informāciju iespējams iegūt, sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas teritorijas plānotāju Andu Felšu (tālrunis 26568792, e-pasts: anda.felsa@talsi.lv).