Paziņojums

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 29. decembra lēmumu Nr.606 „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Vandzenes, Ārlavas un Laidzes pagastos” ir uzsākta lokālplānojuma izstrāde Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Vandzenes, Ārlavas un Laidzes pagastos.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis – grozīt Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojumu, nosakot jaunu indeksētu apakšzonu funkcionālajā zonā Meža teritorija (M), vai paredzēt citu, vēja elektrostaciju būvniecībai atbilstošu teritorijas funkcionālo zonu, kurā tiktu pieļauta energoapgādes uzņēmumu apbūve, ietverot vēja elektrostaciju izvietošanas iespēju, kā arī veikt citas no tā izrietošas izmaiņas un detalizēt Teritorijas plānojuma Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs – SIA „SELP”.

Lokālplānojuma izstrādes gaitai iespējams sekot līdzi Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā, pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv.

Neskaidrības gadījumā, lūdzu, sazināties ar:

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus izvērtēšanai un/vai iekļaušanai lokālplānojuma 1. redakcijā var iesniegt līdz 2023. gada 3. martam:

• pa pastu (pasta zīmogs līdz 2023. gada 3. martam), adresējot Talsu novada pašvaldībai, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201;
  • elektroniski parakstītu iesniegumu nosūtot uz e-pastu: pasts@talsi.lv;
  • elektroniski Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv;
  • klātienē – Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, novada pilsētu un pagastu pārvaldēs.

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 29. decembra lēmumu Nr.605 „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Valdgales un Ārlavas pagastos” ir uzsākta lokālplānojuma izstrāde Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Valdgales un Ārlavas pagastos.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs – SIA „SELP”.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar:

• lokālplānojuma izstrādātāja SIA „Grupa93” pārstāvi Anitu Beikuli, e-pasts: anita@g93.lv, telefons 26339051;
  • lokālplānojuma izstrādes vadītāju, Talsu novada Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas plānošanas daļas vadītāju Lauri Laicānu, e-pasts: lauris.laicans@talsi.lv, telefons 22018236;
  • lokālplānojuma ierosinātāju SIA „SELP” pārstāvi Artūru Ņehajenju, e-pasts: arturs@nobisenergy.com, telefons 28328587.

• elektroniski parakstītu iesniegumu nosūtot uz e-pastu: pasts@talsi.lv;

Paziņojums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 29. decembra lēmumu Nr.604 „Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Valdgales pagastā” ir uzsākta lokālplānojuma izstrāde Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozīšanai, paredzot atbilstošu funkcionālo zonējumu vēja elektrostaciju būvniecībai Valdgales pagastā.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs – SIA „SELP”.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar:

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus izvērtēšanai un/vai iekļaušanai lokālplānojuma 1.redakcijā var iesniegt līdz 2023. gada 3. martam: