Īve Dundaga Paziņojums

Saskaņā ar Talsu novada domes 2024. gada 29. augusta lēmumu Nr. 280 Par  lokālplānojuma vēja parka Valpene” ierīkošanai apstiprināšanu ir apstiprināts lokālplānojums vēja parka Valpene” ierīkošanai un izdoti Talsu novada pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr.21 Lokālplānojuma vēja parka Valpene” ierīkošanai, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa”.

Saistošie noteikumi Nr. 21 stājas spēkā nākamajā dienā pēc to izsludināšanas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis” (publicēti 09.09.2024., laidiens Nr. 175) un ir īstenojami ar dienu ko nosaka par teritorijas attīstības plānošanu atbildīgā ministrija Teritorijas attīstības plānošanas likuma 27. pantā noteiktajā kārtībā.

Lokālplānojuma izstrādātājs ir SIA Pop-up House” (Elvīras iela 10-10, Rīga, LV-1083) un vides pārskata izstrādātājs ir SIA Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” (Vīlandes iela 3-6, Rīga, Latvija LV-1010, e-pasts: elle@environment.lv, tālr. +37167242411, https://environment.lv).

Ar pieņemto lēmumu, saistošajiem noteikumiem, lokālplānojumu, stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma ietvaros izstrādāto vides pārskatu, informatīvo ziņojumu par lokālplānojuma apstiprināšanu un saistošo noteikumu izdošanu, kurā norādīta arī informācija par termiņiem monitoringa ziņojuma iesniegšanai, kā arī Vides pārraudzības valsts biroja 2024. gada 23. jūlijā izsniegto atzinumu Nr.4-03/14/2024 Par lokālplānojuma  SIA Valpene wind” vēja parka ierīkošanai Talsu novada Dundagas un Īves pagastos Vides pārskatu” var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_30488 un darba dienās Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas, projektu vadības un tūrisma departamenta Plānošanas nodaļā, Administratīvā centra I korpusa ceturtajā stāvā, 416. kabinetā, Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā

Kontaktinformācija:

Lauris Laicāns

Plānošanas nodaļas vadītājs - Kareivju iela 7, Talsi (kab. 416. / 1. korpuss, 4. stāvs)
lauris.laicans [at] talsi.lv