Novadā Paziņojums

Talsu novada dome 2022. gada 28. aprīlī pieņēmusi lēmumu Nr.178

un apstiprinājusi Talsu novada domes saistošos noteikumus N.14 „Par Talsu novada pašvaldības (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem”.

Saistošie noteikumi, ar kuriem apstiprināti Talsu novada teritorijas plānojuma grozījumi, stājas spēkā nākamajā dienā pēc attiecīgā paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”. Lai arī pašvaldība ir izdevusi saistošos noteikumus, pašlaik tie netiks piemēroti, bet to īstenošanu uzsāks ar dienu, ko noteiks par teritorijas attīstības plānošanu atbildīgā ministrija.

Teritorijas plānojuma grozījumi ietver līdz 2021. gada 1. jūlijam Talsu novada teritorijā ietilpstošo pilsētu un pagastu – Talsu, Valdemārpils, Stendes, Sabiles, Abavas, Ārlavas, Balgales, Īves, Ģibuļu, Ķūļciema, Laidzes, Laucienes, Lībagu, Lubes, Strazdes, Vandzenes, Valdgales, Virbu pagastu, administratīvās teritorijas.

Ar apstiprināto Talsu novada teritorijas plānojuma grozījumu redakciju, izstrādes materiāliem un Vides pārskatu var iepazīties: