Novadā Paziņojums

Talsu novada pašvaldība paziņo, ka 2022. gada no 8. septembra tiek uzsākta Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozījumu īstenošana.

Talsu novada dome 2022. gada 28. aprīlī pieņēma lēmumu Nr.178 „Par Talsu novada pašvaldības (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozījumu apstiprināšanu” un apstiprināja Talsu novada domes saistošos noteikumus Nr.14 „Par Talsu novada pašvaldības (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem”.

Saistošajos noteikumos Nr.14 noteiktas Talsu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā ietilpstošo teritoriālo iedalījumu vienību – Talsu, Valdemārpils, Stendes, Sabiles pilsētu un Abavas, Ārlavas, Balgales, Īves, Ģibuļu, Ķūļciema, Laidzes, Laucienes, Lībagu, Lubes, Strazdes, Vandzenes, Valdgales un Virbu pagastu teritoriju funkcionālās zonas, teritorijas ar īpašiem noteikumiem, aizsargjoslas, kuru noteikšana ir pašvaldības kompetencē un prasības teritorijas izmantošanai un apbūvei.

Ar Talsu novada (administratīvā teritorija līdz 01.07.2021.) teritorijas plānojuma grozījumu dokumentāciju var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Talsu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.talsunovads.lv