Novadā

6. februārī 15.00 Talsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Lauris Pīlēģis sasauca domes ārkārtas sēdi, iekļaujot tajā jautājumu par Talsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja ievēlēšanu amatā. Tā kā sēdē piedalījās vien pieci no 19 deputātiem, tās norisei nebija kvoruma.

Pašvaldības domes ārkārtas sēde nevarēja noritēt, jo tajā nepiedalījās nepieciešamais deputātu skaits. Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sniegtās mutiskās informācijas domes ārkārtas sēde atzīstama par nenotikušu.

Jau informējām, ka 5. februārī 15.00 turpinājās Talsu novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kas tika sākta 2. februārī un kur deputāti turpināja izskatīt darba kārtības jautājumu par Talsu novada domes priekšsēdētājas atbrīvošanu no amata. Ar deputātu balsu vairākumu E. Kārkliņa tika atbrīvota no amata, un par atkāpšanos paziņoja arī viņas vietnieki Lauris Pīlēģis un Aldis Pinkens, kuri turpina amata pienākumus veikt līdz nākamajai domes sēdei.