Lauciene Sports

7. jūnijā Pļavmuižas saieta namā noslēdzās „Pļavmuižas kauss 2024” galda tenisā un šautriņu metienos.

7. jūnija vakarā izturīgākie pulcējās Pļavmuižas saieta namā, lai izspēlētu pēdējos  – 5. posmus – un sadalītu kausus un medaļas šautriņu metienos un galda tenisā.

Šautriņu metienos katrā kārtā dalībnieki vāca samestos punktus. Visi spēlētāji dalījās trīs grupās: bērni un skolēni, sievietes un vīrieši. Pirmās vietas saņēma kausus, bet abas pārējās godalgotās vietas – medaļas.

Desmit dalībnieku konkurencē šautriņu metienos bērnu un skolēnu grupā 1. vieta – Adrianam Juškovam, 2. vieta – Sonorai Feldmanei, 3. vieta – Aleksim Šuršinam.

Sieviešu grupā uz uzvaru pretendēja vienpadsmit dalībnieces. Šoreiz 1. vieta – Līgai Juškovai, 2. vieta – Dinai Bērziņai, 3. vieta – Kristai Jurenovskai.

Vīriešu grupā vissīvākā konkurence, jo uz godalgām cerēja visi četrpadsmit spēlētāji. 1. vieta tika Ingum Bērziņam, 2. vieta – Agrim Vēverim, bet 3. vieta – Arturam Bērziņam. Vēl šajā grupā 2. posmā tika mainīts samesto punktu rekords – no 196 uz 237, rekorda titulu paturot Artūram Jurenovskim.

Galda tenisā visi spēlētāji dalījās divās grupās: junioros un senioros. Arī šajā disciplīnā uzvarētāji saņēma kausus, bet abas pārējās vietas – medaļas.

Junioru grupā sevi pieteica septiņi spēlētāji, tai skaitā divas meitenes. Lai gan punkti visiem bija diezgan blīvi, rezultātā 1. vietā – Janeks Dvoreckis, 2. vietā – Aleksis Šuršins, 3. vietā – Aleksandrs Mročko.

Senioru grupā piedalījās desmit dalībnieki. Šogad 1. vietā nepārspēts līderis bija Agris Vēveris, 2. vietā stabili spēlēja Viktors Reinholds, bet 3. vietu izcīnīja Arturs Bērziņš.

„Pļavmuižas kauss 2024” vēl turpinās galda spēlē „Katanas ieceļotāji”.