Piedalies zīmējumu konkursā „Mana sapņu rallija mašīna” un iegūsti braucienu ar rallija automašīnu!

Šovasar Talsos gaidāms liels notikums – no 16. līdz 18. jūnijam norisināsies FIA  Eiropas  rallija  čempionāta  posms „Tet Rally Liepāja”. Talsu novada pašvaldība rūpīgi gatavojas šim vērienīgajam pasākumam un arī šogad organizē bērnu un jauniešu zīmējumu konkursu „Mana sapņu rallija mašīna”!

Parādi mums, kāda ir tava sapņu rallija mašīna! Aicinām ikvienu Talsu novada 5.-9. klašu skolēnu iztēloties un uzzīmēt savu sapņu rallija mašīnu un līdz 1. jūnijam savu darbu, ar norādi „Rallija konkurss”, sūtīt uz e-pastu info@talsi.lv, lai sacenstos par galveno balvu – braucienu rallija mašīnā ar „Tet Rally Liepāja” ekipāžu!

Konkursa darbu izvērtēšana notiks līdz 8. jūnijam un jau 9. jūnijā noskaidrosim laimīgo, kurš sēdīsies „Tet RallyLiepāja” automašīnā, lai izbaudītu galvu reibinošu braucienu. Gaidāmas arī īpašas pārsteiguma balviņas no Talsu novada pašvaldības. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.