Uzņēmējdarbība
attels

Ikviens interesents šī gada 16. februārī, no 16.00 līdz 20.00, ir aicināts apmeklēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatora, Talsu novada pašvaldības un Valdemārpils tūrisma informācijas centra organizēto pieredzes, sarunu un diskusiju pasākumu „Biznesa anatomija”, kas notiks Valdemārpils tūrisma informācijas centrā, Raiņa iela 14a, Valdemārpilī.

Šoreiz šķērsgriezumā apskatīsim tēmu – veselība un labbūtība, kuras aizkulisēs mums palīdzēs ieskatīties četri Talsu novada šo nozaru pārstāvji:

• Maira Indriksone / floristikas pakalpojumi „Ziedu Akcents”;
  • Nikola Mūrniece / jogu nodarbības „Laiks sev”;
  • Tija Volanda / daba, zirgi, zināšanas „Pērkonzirgi”;
  • Jana Biezā / dūla, zīdīšanas konsultante.

Pieteikšanās līdz 15. februāra plkst. 15.00 šeit.

Gada griezumā mēs visi vairāk vai mazāk piedomājam pie savas un tuvāko cilvēku veselības un labbūtības, bet ir cilvēki, kuri ar to saskarās katru dienu. Viņu pienesums nav izmērāms un pietrūkst vārdu, lai pateiktos par to, ko viņi dara. Caur sarunu mēģināsim ieskatīties viņu sniegto pakalpojumu aizkulisēs. Kas ir tie izaicinājumi ar kuriem mūsu novada uzņēmumiem ir jāsaskaras? Kā apkārt notiekošie notikumi ietekmē viņu nozari un tieši viņus? Kas ir tas par ko viņi sapņo un kādi tie vēlas sevi redzēt pēc diviem, pieciem un septiņiem gadiem? Kas ir tas īpašais, kas viņus atšķir no līdzīgiem? Kas ir tas, kā mēs kā sabiedrība, novads varam palīdzēt viņiem pilnveidoties un augt? Un pats galvenais – tos nepazaudēt!? Un citi ērti un mazāk ērti jautājumi uz kuriem ikdienas darbos atbildes nesaņemsim.

Rimants Safonovs,
Kuldīgas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs