Uzņēmēju gada balva

Turpinot aizsākto tradīciju, Talsu novada pašvaldība izsludina konkursu „Talsu novada uzņēmēju Gada balva”, lai noskaidrotu, kuri ir novada uzņēmīgākie, radošākie un aktīvākie komersanti, kuru darbība 2023. gadā ir bijusi īpaši pamanāma un novērtēta sabiedrības vidū. Pieteikt pretendentus konkursam līdz 23. jūlijam var jebkura fiziska vai juridiska persona. Konkursa noslēgums un laureātu apbalvošana paredzēta 20. septembrī.

Talsu novads ir bagāts ar veiksmīgiem uzņēmumiem, kuri nodrošina darba vietas gan mūsu novada, gan kaimiņu novada iedzīvotājiem. Konkurss „Talsu novada uzņēmēju Gada balva” tiek organizēts jau piekto gadu, lai apzinātu un godinātu novada uzņēmējus, kuri prasmīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību, uzņēmēju atpazīstamību un piederības sajūtu novadam.

Lai teiktu sirsnīgu paldies uzņēmējiem, kas ar savu darbu, degsmi, neatlaidību un radošajām idejām sniedz devumu kopējā novada attīstībā, šogad uzņēmēju Gada balva tiks pasniegta deviņās nominācijās: „Gada jaunais uzņēmējs”, „Gada lauksaimnieks”, „Gada uzņēmējs piekrastes zvejniecībā/zivju apstrādē”, „Gada mājražotājs/amatnieks”, „Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs”, „Gada tūrisma uzņēmējs”, „Gada ģimenes uzņēmums”, „Gada ilgtspējīgākais uzņēmums” un „Gada darba devējs”.

Uzvarētāju katrā nominācijā noteiks domes apstiprināta žūrijas komisija 11 komisijas locekļu sastāvā. To vidū būs Lauku atbalsta dienesta, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, biedrības „Talsu Komersantu klubs”, nodibinājuma „Talsu novada fonds”, biedrības „Talsu partnerība”, „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra”, „Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras”, valsts finanšu institūcijas „Altum”, Ziemeļkurzemes biznesa asociācijas un Talsu novada pašvaldības pārstāvji.

Pretendentus balvas saņemšanai var pieteikt ikviens interesents, līdz 23. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski, kas atrodama ŠEIT, aizpildot to MS Word formātā (lejupielādēt var ŠEIT) un nosūtot uz e-pastu pasts@talsi.lv vai arī līdz 23. jūlija 18.00 iesniedzot anketu papīra formātā pilsētu un pagastu pārvaldēs vai Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos.

Aicinu būt aktīviem un uzteikt novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē!