Roja

Lai veicinātu jauniešu aktivitāti un interesi par aktīvu, veselīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu visa gada garumā, atbilstoši mūsdienu standartiem tiks modernizēts esošais skeitparka komplekss Rojas stadiona teritorijā. Darbi tiks veikti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansētajā projektā „Skeitparka modernizācija un paplašināšana ar jaunu konstrukciju uzstādīšanu Rojas stadiona teritorijā”.

Projekta mērķis ir modernizēt un pilnveidot esošo Rojas skeitparku, uzstādot 11 dažādas mobilas konstrukcijas, ko ziemas sezonā būs iespējams noņemt, tādējādi laukumu padarot piemērotu arī hokeja spēlēm un slidošanai.

„Laukuma transformēšana par multifunkcionālu sporta manēžu ir inovatīvs risinājums vietas potenciāla pilnīgai izmantošanai, kā arī funkcionējošai skeitparka teritorijai ir plaša ietekme uz sociāli ekonomisko aktivitāti,” skaidro Rojas pagasta pārvaldes vadītāja Santa Krūmiņa.

Rojas skeitparka infrastruktūras un aprīkojuma modernizācijas plānotās kopējās projekta izmaksas ir 39 986, 71 eiro (ar PVN) apmērā. Šim nolūkam piesaistīts finansējums no ELFLA, bet pašvaldība segs 10% līdzfinansējumu no projekta kopējām  attiecināmajām izmaksām.

Drīzumā tiks izsludināts iepirkuma konkurss par projektēšanu un būvniecību skeitparka modernizācijas ieceres īstenošanai, un darbus plānots sākt nākamā gada pavasarī.

Renāte Freiberga