Kolka Roja

16. oktobra Talsu novada domes sēdē skatīts jautājums par Rojas apvienības pārvaldes vadītāju, un pieņemts lēmums amatā iecelt Ligitu Šnori.

L. Šnore amatā iecelta ar 9 deputātu balsīm, sēdē nepiedalījās 2 deputāti.

L. Šnore ieguvusi maģistra grādu studiju programmā Sabiedrības vadība” Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē.

Iepriekš L. Šnore strādājusi Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļā kā Plānošanas daļas teritorijas plānotāja; kā Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos pienākumu izpildītāja un kā Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja.

Pirms tam ilgus gadus strādājusi Rojas novada domes Attīstības nodaļā kā teritorijas plānotāja, vēl pirms tam – kā ekonomiste-plānotāja. Vairākus gadus veikusi arī Rojas apvienotās būvvaldes sekretāres pienākumus.

L. Šnore Rojas apvienības pārvaldes vadītājas pienākumus sāks pildīt 21. oktobrī.

Rojas apvienības pārvaldes apsaimniekojamā teritorija no 2024. gada 2. septembra ir Rojas un Kolkas pagasts.