Kultūra Sabile

28. marta domes sēdē apstiprināta Jaroslava Romanoviča stāšanās Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra vadītāja amatā. Darba pienākumus J. Romanovičs uzsāks 2. aprīlī.

J. Romanovičs guvis praktisku pieredzi kultūras jomā kultūras projektu vadītāja amatā Kandavas kultūras namā, kā arī iepriekš bijis valdes priekšsēdētājs un mācību centra direktors biedrībā „Ilgtspējīgas attīstības aģentūra” un Latvijas Nacionālā paviljona izpilddirektors starptautiskajā izstādē  „EXPO 2017” Kazahstānā un LTRK mācību centra izpilddirektors.

„Talsu novads var patiesi lepoties ar Sabiles mākslas un kultūras citadeli. Iepriekšējās vadības paveiktais motivē un vienlaikus rada izaicinājumus noturēt un celt iestādes līmeni, īpaši šī brīža finanšu situācijā”, komentē J. Romanovičs.

Talsu novada pašvaldība konkursu uz  Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra vadītāja amatu izsludināja 2024. gada 19. janvārī. Uz to pieteicās pieci pretendenti.