Dundaga Sabiedrības līdzdalība
Iedzīvotāju tikšanās Dundagā

16. jūlijā Dundagā norisinājās pirmā publiskā tikšanās par iedzīvotāju padomēm, kur pašvaldības pārstāvji sniedza informāciju par padomju izveidošanas procesu, to darbības mērķiem un kompetencēm.

Dundadzniekiem bija aktuāli jautājumi gan par padomju nepieciešamību un vēlēšanu norises gaitu, gan to organizēšanas kārtību.

Pašvaldība pateicas visiem, kas bija ieradušies, aktīvi iesaistījās, uzdeva jautājumus un sniedza ieteikumus vēl veiksmīgākai sadarbībai.

Atgādinām, ka nākamā tikšanās notiks 23. jūlijā plkst. 17.00 Laucienes kultūras nama zālē.

Līdz 27. augustam katru otrdienu tikšanās paredzētas lielākajās pilsētu un pagastu pārvalžu apvienībās, kopumā septiņās.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties, lai kopā veidotu stipru novadu un tā attīstību!

Iedzīvotāju tikšanās tabula