Kultūra Mērsrags Roja
Zvejnieku svētki Rojā un Jūras svētki Mērsragā

13. jūlijā gaidām ikvienu uz Zvejnieku svētkiem Rojā un Jūras svētkiem Mērsragā.

• Sestdien, 13. jūlijā, Rojā notiks grandiozie Zvejnieksvētki, kuri jau 74. reizi tradicionāli pulcēs vietējos iedzīvotājus un viesus uz dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visas dienas garumā. Rojas zvejnieku svētki piedāvās dažādas aktivitātes, kā piemēram, jūras valdnieka sagaidīšanu, Rojas pusmaratonu, tradicionālo zupas vārīšanu, kā arī Radio SWH tiešraidi no 8.00 līdz 19.00. Vakara programmā uz divām skatuvēm uzstāsies Gacho, Labvēlīgais TIPS, Mauku Sencis & Grandmasters Neons, Apvedceļš, Pirmais Kurss, Zelta Kniede, Bruģis, DJ Roberts Lejasmeijers, DJ UFO un DJ JAX. Disko bārs „Ezītis Miglā” piedāvās papildus izklaides iespējas. Vairāk informācijas Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnē un sociālo tīklu profilos. Biļetes Biļešu paradīzes kasēs.
  • Savukārt, rīt Mērsragā gaidāmi Jūras svētki! Šogad tos īpašus padarīs jūras nāru rīta sveiciens, svētku tirdziņš un radošās aktivitātes, Neptūna viesošanās vairākās vietās, „Jūras vilku” stūrītis ar zvejnieku amata tradīcijām, zivju zupu un pat dzīvo mūziku, vizināšanās ar velkonīti „Malta”, Jūras spēku patruļkuģu eskadras kuģa apskate un bērnu atrakciju stūrītis apvienots pie Mēsraga tautas nama. Vakara programmu atklās jūras valdnieks „Neptūns”, pēc kura vizītes mūs priecēs Latvijas senioru deju kolektīvu lielkoncerts „Deju virpulī” un vīru kopa „Vilki”. Biļetes iepriekš pārdošanā pieejamas Mērsraga tūrisma informācijas centrā. Vairāk informācijas Mērsraga tautas nama sociālo tīklu profilos.