Novadā

Iestājoties pavasarīgiem laikapstākļiem, aizvien vairāk uzmanības tiek pievērsts apkārtējās vides sakārtošanai. Būtisks elements publiskajā vidē ir arī juridisko personu uzstādītās reklāmas vai norādes, tāpēc Talsu novada pašvaldība aicina pārliecināties par to atbilstošu tehnisko un vizuālo stāvokli.

Reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanu publiskās vietās nosaka saistošie noteikumi  „Par reklāmu, izkārtņu un citu informatīvo materiālu izvietošanu publiskās vietās vai vietās, kas vērstas pret publisku vietu, un nodevas piemērošanas kārtību Talsu novadā”.

Par izvietoto reklāmu atbilstību saistošo noteikumu prasībām ir atbildīgs reklāmas devējs vai arī zemesgabala vai būves, uz kā izvietota reklāma, īpašnieks vai tiesiskais valdītājs. Talsu novada pašvaldība aicina uzstādīto reklāmu īpašniekus pārliecināties par to tehnisko un vizuālo stāvokli, nepieciešamības gadījumā nodrošinot to sakārtošanu vai arī demontāžu.

Tāpat Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību savu īpašumu sakārtošanai: gan teritoriju, gan ēku un palīgēku sakopšanai.