Sabiedrības līdzdalība

10. oktobrī Talsu novada domes ēkā norisinājās pašvaldības darbinieku rīkotais labdarības tirdziņš, kura laikā tika saziedoti 422,56 eiro. Visi iegūtie ziedojumi tiks novirzīti biedrībai „Baložu pasts”, kas finansējumu izlietos siltās zupas izsniegšanas punktam Talsos, kafejnīcā „Bella”.

Talsu novada pašvaldības centrālās administrācijas organizētā labdarības akcija – tirdziņš, vainagojies ar vairākkārt pārsniegu plānoto ziedojumu summu, ar ko paredzēts iepriecināt Talsu novada iedzīvotājus, kuri nonākuši grūtībās.

Tirdziņā līdzās kulinārijas gardumiem – pašceptām kūkām, vafelēm, cepumiem, ievārījumu un marinētu dārzeņu burciņām – tika piedāvāti arī ar mīlestību darināti adījumi, apsveikuma kartiņas, skaisti aksesuāri mājoklim un citi rokdarbu izstrādājumi. Tāpat līdztekus tirdziņam tika rīkota novada uzņēmēja pakalpojuma – nakšņošana pirtī uz ezera – dāvanu kartes izsole.

Pasākumā kopumā piedalījās 22 dalībnieki, taču vēl krietni vairāk bija pircēju, tādējādi apliecinot atbalstu iniciatīvai.

Paldies visiem, kas piedalījās! Kopā mēs varam vairāk!

Renāte Freiberga