Novadā Talsi

Pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums SIA „Talsu namsaimnieks” novadā nodrošina gan māju apsaimniekošanas, gan siltumenerģijas ražošanas un piegādes pakalpojumus. Līdz šim tā valdes locekļa pienākumus pildīja Egils Bariss, bet kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis viņa iesniegumu, kurā izteikta vēlme pārtraukt darba tiesiskās attiecības.

Darba tiesiskās attiecības ar SIA „Talsu namsaimnieks” valdes locekli Egilu Barisu tiks pārtrauktas 9. janvārī.

No 10. janvāra šos amata pienākumus uz laiku pildīs Jānis Krūze, kurš personāla un procesu vadības pieredzi ieguvis dažādos uzņēmumos, tai skaitā Talsu novada pašvaldībā.

Viena no SIA „Talsu namsaimnieks” šī gada prioritātēm būs reorganizācija: uzņēmums paplašinās darbības teritoriju  pakāpeniski pārņemot  apsaimniekošanas un siltumapgādes pakalpojumu sniegšanu Rojas pagastā.

Paredzēts, ka nākotnē SIA „Talsu namsaimnieks” valde sastāvēs no diviem valdes locekļiem, uz šiem amatiem tiks sludināts atklāts konkurss.