Novadā

SIA „Talsu ūdens” ir Talsu novada pašvaldības kapitāldaļu uzņēmums, kas nodrošina ūdenssaimniecības pakalpojumus plašā novada teritorijā. Kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis uzņēmuma līdzšinējā valdes locekļa Igora Kudes iesniegumu, kurā izteikta vēlme pārtraukt darba tiesiskās attiecības.

Darba tiesiskās attiecības ar SIA „Talsu ūdens” valdes locekli Igoru Kudi tiks pārtrauktas 1. novembrī.

Tā kā patlaban Talsu novadā notiek kapitāldaļu uzņēmumu, kas novadā nodrošina ūdenssaimniecības un apsaimniekošanas pakalpojumus, reorganizācija, tad ir svarīgi nodrošināt nepārtrauktu un profesionālu SIA „Talsu ūdens” pārvaldību.

Lai nodrošinātu efektīvāku uzņēmuma darbību, uzsāktā reorganizācijas procesa virzību un novērstu potenciālos riskus reorganizācijas procesa īstenošanā, no 1. novembra SIA „Talsu ūdens” valdē iecelti divi pagaidu valdes locekļi: Juris Upmalis un Jana Robalde. Iecelt uzņēmuma valdē divus pagaidu valdes locekļus nolemts, jo reorganizācijas procesā ir liels darba apjoms, bet gan J. Upmalis, gan J. Robalde turpinās arī esošo amatu pienākumu izpildi. J. Upmalis ir Balgales, Laucienes un Ķūļciema pagasta pārvaldes vadītājs, bet Jana Robalde pilda Valdgales pagasta pārvaldes vadītājas amata pienākumus.