Sports

Talsu novada Sporta skola katru gadu cenšas atjaunot un pilnveidot materiāltehnisko bāzi, lai uzlabotu audzēkņiem pieejamo inventāru. Arī šogad iegādāti jauni mācību līdzekļi.

Talsu novada Sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš atzīst, ka iestāde regulāri iegādājas inovatīvus mācību līdzekļus, ar ko dažādot un uzlabot mācību procesu. Lai arī inventārs katru gadu nolietojas un vienmēr var vēlēties ko labāku, tomēr sūdzēties par tehnisko nodrošinājumu nav pamata, jo tā atjaunošanai un papildināšanai pašvaldība katru gadu piešķir finansējumu.

„Pamatojoties uz iepriekš sastādīto nepieciešamā inventāra sarakstu, ir papildināts dažādiem sporta veidiem vajadzīgais aprīkojums. Šogad esam paplašinājuši mūsu laivu klāstu ar desmit vienvietīgiem kajakiem un vienu divvietīgu. Tāpat pēdējos gadus mērķtiecīgi cenšamies sagādāt jaunus sporta ieročus Biatlona nodaļas vajadzībām. Pērn tika iegādāti divi šaušanas komplekti, un šogad vēl viens. Katru reizi, saņemot jaunu inventāra papildinājumu, iekšēji ir gandarījuma izjūta, jo tas ne tikai dod iespēju pilnvērtīgi organizēt treniņa procesu, bet arī sekmē sportiskās meistarības izaugsmi. Par pašvaldības finansējumu papildinājām pamata inventāru – bumbas, barjeras, vārti, naglenes un cits nepieciešamais,” stāsta K. Sakniņš.

Šobrīd Talsu novada Sporta skolas izglītojamie savu meistarību aktīvi pilnveido mācību – treniņu nometnēs.

Renāte Freiberga