Novadā

Sākot ar 2023. gada 1. janvāri stājušies spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā, un tā 38. panta otrā daļa nosaka, ka satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus uzstāda un noņem atbilstoši būvprojektam. Ja būvprojekts nav nepieciešams, ceļa pārvaldītājs atļauju satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanai un noņemšanai, izņemot minētās darbības uz valsts autoceļiem, saskaņo ar attiecīgo pašvaldību.

Satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi ir ceļazīmes, ātruma slāpētāji jeb guļošie policisti u.c. Tas nozīmē, ka turpmāk gadījumos, kad nav plānoti būvdarbi un nav nepieciešams būvprojekts, bet ir vēlme uzstādīt ceļazīmes iekšpagalmos, ātruma slāpētājus u.c., saskaņojums ir jāsaņem attiecīgajā pašvaldībā. Par satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu saskaņošanu Talsu novadā aicinām vērsties ar iesniegumu Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā klātienē vai sūtot iesniegumu uz pasts@talsi.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Talsu novada pašvaldības Īpašumu un vides aizsardzības nodaļas Īpašumu pārvaldības daļas ceļu speciālistu Jāni Pūci (tālrunis: +371 27052492; e–pasts: janis.puce@talsi.lv).

VSIA „Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa