Sports

2022. gada 13. augustā norisinājās taku skriešanas seriāla „Stirnubuks.lv” Strīķupes posms. Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu sacensībās piedalījās Talsu pakalnu sporta klubs 11 dalībnieku sastāvā.

Garākajā distancē „Vilks” (72 km) Raivis Reinfelds ierindojās augstajā 10. vietā. Distancē „Stirnubuks”, kuras garums bija 19 km, Gints Lūsis ieguva godalgoto 2. vietu, Erasts Bobrovs ierindojās 9. vietā (vecuma grupā 7. vieta),  Mārtiņš Fārenhorsts ieņēma 23. vietu (vecuma grupā 17. vieta) un Arvis Robalds ierindojās 64. vietā (vecuma grupā 45. vieta).

Visplašāk pārstāvēta bija distance „Zaķis” (12,6 km), kur 543 skrējēju konkurencē 13. vietu ieguva Kristiāns Kārlsbergs (vecuma grupā 4. vieta),  Kristers Kalašņikovs ieņēma 14. vietu (vecuma grupā 5. vieta) un Andis Lūsis ierindojās 23. vietā (vecuma grupā 1. vieta).

Papildu punktus komandu ieskaitē deva arī Skolu un Jauniešu čempionāta dalībnieki – Ernests Solovjovs, kurš U16V vecuma grupā ierindojās 4. vietā. Olivers Bresme, kurš U18V vecuma grupā ierindojās godalgotajā 3. vietā, un Valters Bresme, kurš U18V vecuma grupā ierindojās 4. vietā.

Strīķupes posmā Talsu pakalnu sporta kluba komanda ieņēma 4. vietu 43 komandu konkurencē.

Nākamais seriāla posms būs jau 10. septembrī Tērvetē. Paldies par atbalstu Talsu novadam un „Takusports”!