Sports

18. jūnijā gleznainajā Gaiziņkalnā norisinājās taku skriešanas seriāls „Stirnubuks”. Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu sacensībās piedalījās Talsu pakalnu sporta klubs 10 dalībnieku sastāvā. Garākajā distancē „Lūsis” (32,2 km) Raivis Reinfelds ierindojās augstajā 6. vietā (vecuma grupā 5. vieta) un Mārtiņš Fārenhorsts ierindojās 23. vietā (vecuma grupā 20. vieta).

Distancē „Stirnubuks”, kuras garums bija 20,4 km, Jānis Šņoriņš ierindojās 24. vietā (vecuma grupā 18. vieta), savukārt Andis Lūsis ieņēma 44. vietu (vecuma grupā 33. vieta). Visplašāk pārstāvēta bija distance „Zaķis” (12,4 km), kur 905 skrējēju konkurencē 17. vietu ieguva Erasts Bobrovs (vecuma grupā 6. vieta) un Kristiāns Kārlsbergs ierindojās 21. vietā (vecuma grupā 8. vieta), savukārt Aigars Lūsis ierindojās 66. vietā (vecuma grupā 1. vieta). Papildu punktus komandu ieskaitē deva arī Skolu un Jauniešu čempionāta dalībnieki – Ernests Solovjovs, kurš U16V vecuma grupā ierindojās 16. vietā, Martins Lūsis, kurš U10V vecuma grupā ierindojās 5. vietā un Ralfs Lūsis, kurš U10V vecuma grupā ierindojās 7. vietā. 2021/2022. gada seriāla „Stirnubuks” komandu kopvērtējumā Talsu paklanu sporta klubs ierindojās 7. vietā 57 komandu konkurencē.

Nākamais seriāla posms notiks 13. augustā Strīķupē.