Talsi Sports Novadā Kultūra Izglītība
Talsi izies pasaulē, un pasaule ienāks Talsos! Dāvini auto modelīšus, lai pilsētā taptu jauns vides objekts!

Ja pirms diviem gadiem, sagaidot rallija automašīnu rūkoņu Talsos, ar līdzcilvēku atbalstu no auto modelīšiem veidojām fotosienu ar uzrakstu „Talsi”, tad šogad aicinām kopā veidot pasauli! Par godu „Tet Rally Liepāja” Talsu posmam Talsu pilsētvidē tiks uzstādīts vides objekts, kas atainos zemeslodi, kur kontinentus iezīmēs auto modelīši.

Šogad Talsu pilsēta 17. jūnijā uzņems FIA Eiropas rallija čempionāta dalībniekus, bet 2024. gadā Talsos ienāks visas pasaules sportisti, kuri startēs FIA pasaules rallija čempionāta posmā. Sagaidot pasauli Talsos, jau šogad pilsētas iedzīvotājus un viesus sveiksim ar jaunu vides objektu – zemeslodi, kur šajā gadā Eiropas kontinents tiks iezīmēts ar auto modelīšiem, bet nākošajā gadā šādu veidolu ieņems arī pārējie kontinenti.

Lai Eiropa būtu tik krāšņa un koša kā Talsu bruncis un pilsētas rallija tradīcijas, aicinām atbalstīt vides objekta tapšanu, dāvinot auto modelīšus!

No 8. maija līdz 1. jūnijam piedalies auto modelīšu, mazo spēļu automašīnu vākšanas akcijā un nogādā tos Talsu novada administratīvā centra ēkā (1. korpusā, kas ir tuvāk pie Talsu sporta nama), Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļā, Valdemārpils pirmsskolas izglītības iestādē (PII) „Saulstariņš”, Talsu PII „Kastanītis”, Talsu PII „Sprīdītis”, Dundagas PII „Kurzemīte”, Laidzes PII „Papardīte”, Mērsraga PII „Dārta”, Stendes pamatskolā, Laucienes pamatskolā, Rojas vidusskolā.

Šogad „Tet Rally Liepāja” Talsu posms noritēs 17. jūnijā, šajā dienā daļa ātrumposma gaidāma arī Talsu pilsētas ielās, kas ikvienam interesentam būs pieejama bez maksas. Tāpat gan 16., gan 17. jūnijā Talsu pilsētā notiks papildu aktivitātes, par ko aktuālākā informācija tiks publicēta Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.talsunovads.lv un sociālajos mediju kontos (Facebook, Instagram, Twitter).

Kur tad liksies, Talsos rallijā tiksies!