Sports Talsi
40+ Talsu komanda

Nedēļas nogalē Talsos norisinājās Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) pašvaldību 61. sporta spēļu finālsacensības telpu futbolā, kur abās vecuma grupās piedalījās arī mūsu Talsu komandas.

50+ vecumu grupā mūsu komanda ar rezultātu 0:1 zaudēja 1/4 finālā Salaspils komandai un izcīnīja kopvērtējumā 5.vietu. Talsu komandā spēlēja: Ģirts Kurpnieks, Aivars Eņģelis, Andris Krišjānis, Armands Indriksons, Andrejs Jakobsons, Aigars Matrozis, Almants Kalniņš, Kaspars Šulcs.

40+ vecuma grupā mūsu komandai veicās daudz labāk, vienīgais zaudējums piedzīvots finālā arī pret Salaspils komandu un izcīnīta 2.vieta. Talsu komandā spēlēja: Aigars Aniņš, Edgars Gailītis, Andris Krišjānis, Vitālijs Pudurs, Gunārs Sprigulis, Dainis Zāģeris, Kaspars Lasmanis, Edžus Zeļģis, Artis Kaņeps, Raimonds Sproģis.

Paldies Talsu pašvaldībai un LSVS, kā arī visiem, kas palīdzēja organizēt!

Lielākais prieks par spēlētājiem, ka varējām nokomplektēt pilnu sastāvu abās vecuma grupās.