Talsi

Jau pagājušajā gadā Talsu novada pašvaldība organizēja nometni bērniem un jauniešiem no Čortkivas (Ukraina). Arī šogad iniciatīva tiks turpināta, paplašinot nometnes mērķauditoriju.

Talsu novada pašvaldība, atvēlot gan savu finansējumu, gan piesaistot to no Izglītības ministrijas, augustā organizēs divas bērnu un jauniešu nometnes.

Nometnes notiks no 6. līdz 9. un no 10. līdz 13. augustam. Tās paredzētas 24 dalībniekiem no Čortkivas un līdz 30 dalībniekiem, kuri ir Talsu novadā izmitinātie Ukrainas civiliedzīvotāju bērni un Talsu novadā deklarētie bērni un jaunieši, Talsu novada izglītības iestāžu audzēkņi.

Katras nometnes programmā paredzētas izglītojošas aktivitātes kultūrizglītībā, vides izglītībā, tehniskajā jaunradē, latviešu valodas praktizēšana un prasmju pilnveide, komunikācijas, sadarbības un sociāli emocionālo prasmju pilnveide, sporta un fiziskās aktivitātes, veselīga dzīves veida un cilvēkdrošības paradumu veidošana. Tāpat nometnes dalībniekiem plānota sporta diena un ekskursija.