Vide Talsi Novadā
auto modelīši

Šajā pēcpusdienā pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra ēkas piebraukušas 583 rotaļu mašīnas, lai jau pavisam drīz turpinātu ceļu un dotos tālāk, radot jaunu vides objektu, kas tiks sarūpēts par godu „Tet Rally Liepāja” Talsu posmam.

Šis objekts atradīsies Talsu centrā, Lielajā ielā pie kafijas namiņa „Ie-pauzē!” un tas atainos zemeslodi, kur kontinentus iezīmēs auto modelīši.

Auto modeļus, kas „Tet Rally Liepāja” rallija laikā zaigos visās Talsu brunča krāsās, palīdzēja sagādāt Talsu Galvenās bibliotēkas Bērnu nodaļa, Talsu pirmsskolas izglītības iestāde (PII) „Kastanītis”, Talsu PII „Sprīdītis”, Laidzes PII „Papardīte”, Mērsraga PII „Dārta”, Stendes pamatskola, Laucienes pamatskolas filiāle „Dursupes pamatskola” un Rojas vidusskola.

Šogad „Tet Rally Liepāja” Talsu posms noritēs 17. jūnijā, šajā dienā daļa ātrumposma gaidāms arī Talsu pilsētas ielās, kas ikvienam interesentam būs pieejams bez maksas. Tāpat gan 16., gan 17. jūnijā Talsu pilsētā notiks papildu aktivitātes, par ko aktuālākā informācija tiks publicēta Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.talsunovads.lv un sociālajos mediju kontos (Facebook, Instagram, Twitter).

Sirsnīgi pateicamies ikvienam, kurš iesaistījās auto modelīšu, mazo spēļu automašīnu vākšanas akcijā un ar savu darbiņu palīdzēs radīt ko lielu un jaudīgu!

Kur tad liksies, Talsos rallijā tiksies!