Novadā Sabiedrības līdzdalība

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un sadarbībai, Talsu novada pašvaldība ir īstenojusi vēl vienu labdarības iniciatīvu, piegādājot sadraudzības pilsētai Čortkivai Ukrainā humānās palīdzības kravu ar ziemas apģērbiem, apaviem, segām un citām nepieciešamām precēm ziemas aukstumā.

Īpašs paldies Rojas invalīdu biedrībai, kas saadīja siltas vilnas zeķes!

Ziedotās lietas, ko iedzīvotāji sākotnēji varēja nodot sev tuvākajā pārvaldē, tālāk tika nogādātas Ģibuļu pagasta pārvaldē, kur notika saziedoto preču šķirošana, lai to visu tālāk varētu nodot labdarības organizācijas „Tavi draugi” kravas automašīnā, kas nogādās palīdzību Čortkivā.

Šī humānā iniciatīva ir būtiska, nodrošinot palīdzību tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Katrs ziedojums ir kā siltas rokas sveiciens cilvēkiem Ukrainā, it īpaši karavīriem frontē.

Liels paldies visiem iedzīvotājiem, kā arī pārvaldēm, kas iesaistījās un palīdzēja! Īpašs paldies Ģibuļu pagasta pārvaldei!