Izglītība Talsi
Pieaugušo neformālās izglītības nodarbības Talsos 2023.gada rudenī

Neformālās izglītības programma Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā (7 nodarbības)

Digitālās prasmes ikdienas dzīvei, digitālo prasmju pielietošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā, digitālo pakalpojumu veidi un to izmantošanas iespējas, drošības pamatprincipi digitālo pakalpojumu izmantošanā, internetbanku izmantošana, e-paraksta lietošana, Latvija.lv portāls un darbošanās tajā.

Nodarbības notiks Talsu Valsts ģimnāzijā 2 reizes nedēļā no 25. oktobra, no plkst. 15.00 līdz 18.00. Laiki tiks precizēti, nokomplektējot grupu.

Nodarbību mērķgrupa: iedzīvotāji ar zemām/vai bez digitālajām prasmēm.

Nodarbību vadītāja: Baiba Purlica, Talsu novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste

Neformālās izglītības programma Manu personīgo finanšu plānošana” (7 nodarbības)

Mans budžets, ienākumi un izdevumi un kā tos pārvaldīt ikdienā, uzkrājumi un to veidi, mans „Drošības spilvens”, mana pensija, pasargā to, kas tev svarīgs, apdrošināšana.

Nodarbības notiks Talsu Valsts ģimnāzijā 2 reizes nedēļā no 30. oktobra, no plkst. 15.00 līdz 18.00. Laiki tiks precizēti, nokomplektējot grupu.

Nodarbību vadītāja: Ilona Varņecka, Biznesa augstskolas Turība „Finanses un grāmatvedība” studiju programmas pasniedzēja.

Vairāk informācijas sazinoties ar Talsu novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciālisti Anitu Āboliņu. Tālr. +37127897759; e-pasts: anita.abolina@talsi.lv.

Pieteikšanās elektroniski.