Sabiedrības līdzdalība

Talsu novada pašvaldība aicina pieteikties Sabiedriskās kārtības komisijas locekļa amatam Pašvaldības institūciju darbiniekus, iedzīvotājus, organizāciju pārstāvjus, un Pašvaldību institūciju darbiniekiem, iedzīvotājiem, organizāciju pārstāvjiem pieteikt pretendentus Sabiedriskās kārtības komisijas locekļa amatam, ar labu reputāciju.

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

Piesakot pretendentu, jāiesniedz šādi dokumenti: rekomendācija vai pieteikuma vēstule, norādot pretendenta vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Pieteikums (slēgtā aploksnē) jāievieto Talsu novada pašvaldības pastkastē, kas novietota pie ēkas ārdurvīm Kareivju ielā 7, 2. korpusā, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, vai jāiesniedz e-pasta adresē pasts@talsi.lv ar norādi „Pieteikums Sabiedriskas kārtības komisijas locekļa amatam” līdz 2022. gada 11. marta plkst. 15.00.

Personīgi iesniegtiem pieteikumiem jābūt parakstītiem, e-pastā iesūtītajiem pieteikumiem jābūt elektroniski parakstītiem.

Saskaņā ar Talsu novada domes 25.11.2021. lēmumu Nr. 359 „Par Talsu novada pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības un sociālo garantiju nolikumu”, komisijas locekļi par darbu komisijas sēdēs saņem atlīdzību.

Komisijas darbības mērķis un kompetence noteikta ar Talsu novada domes 26.08.2021. lēmumu Nr. 120 apstiprinātajā Talsu novada Sabiedriskās kārtības komisijas nolikumā.

(Elektroniski pieejams šeit).