Sabiedrības līdzdalība

Talsu novada pašvaldība aicina pieteikties Pasažieru pārvadājumu un ceļu apsaimniekošanas komisijas locekļa amatam Pašvaldības institūciju darbiniekus un iedzīvotājus.

Darbam Pasažieru pārvadājumu un ceļu apsaimniekošanas komisijas sastāvā iekļauj Pašvaldības darbiniekus un iedzīvotājus, kuru zināšanas, profesionālā pieredze un kvalifikācija ļauj objektīvi izvērtēt Pasažieru pārvadājumu un ceļu apsaimniekošanas komisijas kompetencē esošos jautājumus.

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

• Iesniegums
  • Dzīves apraksts;
  • Izglītību apliecinoša dokumenta kopiju;
  • Kompetenci apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikums (slēgtā aploksnē) jāievieto Talsu novada pašvaldības pastkastē, kas novietota pie ēkas ārdurvīm Kareivju ielā 7, 2. korpusā, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, vai jāiesniedz e-pasta adresē pasts@talsi.lv ar norādi „Pieteikums Pasažieru pārvadājumu un ceļu apsaimniekošanas komisijas locekļa amatam” līdz 2022. gada 19. maijam plkst. 15.00.

Personīgi iesniegtam pieteikumam jābūt parakstītam, e-pastā iesūtītam pieteikumam jābūt elektroniski parakstītam.

Saskaņā ar Talsu novada domes 25.11.2021. lēmumu Nr. 359 „Par Talsu novada pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības un sociālo garantiju nolikumu”, komisijas locekļi par darbu komisijas sēdēs saņem atlīdzību.

Komisijas darbības mērķis un kompetence noteikta ar Talsu novada domes 26.08.2021. lēmumu Nr. 122 apstiprinātajā