Izglītība Sports
Virslīgas spēle Lielvārdē
Virslīgas spēle Lielvārdē

Iepazīsties ar Talsu novada Sporta skolas notikumiem un panākumiem sportā!

Talsu novada Sporta skolas vieglatlētikas sacensības U14 grupām

Piektdien, 22. novembrī, Talsu sporta hallē norisinājās Talsu novada Sporta skolas vieglatlētikas sacensības U14 grupām, pulcējot sportistus no Tukuma, Ventspils, Kuldīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Kandavas, Talsiem, Lielvārdes un Saldus. 

Audzēkņi startēja 60 m, 60 m barjerskrējienā, tāllēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā.

60 m skrējienā tehnisku iemeslu dēļ vietas netika iedalītas. 

60 m barjerskrējienā (zēni) Aksels Kēnigsvalds izcīnīja 1. vietu.

60 m barjerskrējienā (meitenes) Lība Zanberga ieguva 5. vietu. 

Tāllēkšanā meitenēm no Talsu novada Sporta skolas piedalījās 12 meitenes.

Keita Bernāne ieguva 8. vietu.

Marta Vāne izcīnīja 11. vietu. 

Krista Vicinska - 13. vieta.

Elīza Bērziņa – 15. vieta. 

Lība Zanberga – 16. vieta. 

Sendijai Mauriņai 18. vieta.

Loretai Zālītei 19. vieta.

Beatrisei Vladai 24. vieta.

Lonijai Mikītei 26. vieta. 

Ksenija Kerija Līberga – 28. vieta. 

Madara Barone  - 32. vieta. 

Sabīne Millere – 38. vieta. 

Tāllēkšanā zēniem Aksels Kēnigsvalds ieguva godalgoto 1. vietu. 

Gustavs Lagsbergs izcīnīja augsto 2. vietu.

Āris Bērzkalns – 11. vieta. 

Jānis Metuzāls - 28. vieta. 

Augstlēkšanā zēniem ārpus kārtas startēja Aksels Kēnigsvalds.

Augstlēkšanā meitenēm ārpus kārtas startēja Marta Vāne un Krista Vicinska. 

Martai Vānei rezultāts 1,35 metri un Kristai Vicinskai 1,30 metri.

Lodes grūšanā zēniem Kristeram Buceniekam godalgotā 3. vieta. 

Ārim Bērzkalnam 8. vieta. 

Jānim Metuzālam 16. vieta. 

Olivers Ansbergs – 19. vieta. 

Lodes grūšanā meitenēm Krista Vicinska izcīnīja 8. vietu. 

Marta Vāne – 10. vieta. 

Sabīnei Millerei 17. vieta. 

Līga Pociusa – 18. vieta. 

Trenere Anita Raspopova uzsver, ka svarīgākais ir tas, ka bērni seko līdzi saviem rezultātiem, redz savu izaugsmi un saprot, ka ar neatlaidīgu darbu ir iespējams sasniegt vēlamos mērķus. 

“Jāsaka, ka meiteņu audzēkņu korpusa starti bija veiksmīgāki nekā puišiem. Meitenes izpildīja jauniešu klases un tāllēkšanā lēca savu personīgo rekordu līmenī un pat uzlaboja savus personīgos rekordus, bet, ņemot vērā milzīgo konkurenci (ap 50 meitenes tāllēcējas U-14 grupā), nesanāca iegūt godalgotās vietas,” stāsta treneris Mihails Vačiļa.  

Treneris uzsver, ka galvenais mērķis bija sasniegt jaunus personīgos rekordus vai izpildīt Ministru Kabineta Nr. 885 noteiktās MT-5 mācību treniņu gada prasības. Viņš norāda, ka sacensībās startēt mājās ir psiholoģiski vieglāk, un meitenēm izdevās sasniegt izvirzīto mērķi, kas ir ļoti pozitīvs rezultāts.

Mihails norāda, ka puišu sniegums šoreiz nebija atbilstošs cerētajam, kas skaidrojams ar nepietiekamu un neregulāru treniņu apmeklējumu. 

“Noslēgumā, kā zināms, diemžēl, tehnisku iemeslu dēļ, gan meitenes, gan puiši nestartēja 60 m sprintā, kurā dažiem, spējīgākajiem audzēkņiem par galveno mērķi bija izvirzīts noskriet tādos laikos, kas ļautu kvalificēties Latvijas čempionātam iekštelpās. Šoreiz to neļāva laika fiksācijas iekārtas darbības kļūme, tāpēc 60 m sprinta skrējienus lielākā daļa dalībnieku nevarēja izskriet,” stāsta treneris. 

Talsu NSS/TX koks florbolisti aizvada spēli pret FK Saulkalne/Salaspils

22.novembrī Saulkalnes sporta namā norisinājās 1. līgas florbola spēle, kurā Talsu NSS/TX koks komanda mērojās spēkiem ar FK Saulkalne/Salaspils. Spēle solījās būt aizraujoša, un abas komandas devās laukumā ar mērķi izcīnīt uzvaru.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:7, Talsu florbolistiem zaudējot pretinieku komandai.

“Ļoti slikti iesākām spēli, un pirmo trešdaļu stāvējām un nekustējāmies! Savācāmies atlikušajā spēlē, bet pretiniekam bija pārliecība. Mums grūti gāja ar vārtu iekarošanu,” stāsta treneris Artis Raitums.

 

Rezultativitātes punkti – Linards Putniņš 2 (2+0), Dāvis Auziņš 2 (1+1), Uģis Adiņš 2 (0+2), Toms Krūkliņš 1 (1+0), Gustavs Grahoļskis 1 (1+0), Klāvs Vītols 1 (0+1), Rūdolfs Niedrājs 1 (0+1).

Talsu NSS/Roja U12 un U13 zēni izcīna vairākas uzvaras Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēlēs

Brīvdienās – 23. novembrī Bauskas sporta hallē un Iecavas pamatskolā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles U12 un U13 grupām.

Talsu NSS/Roja puiši aizvadīja spēles pret Iecavas sporta skolu “Dartija” un Bauskas BJSS.

Talsu NSS/Roja U12 zēniem, aizvadot spēli pret Bauskas BJSS, uzvara ar rezultātu 50:45.

Spēlējot pret Iecavas sporta skolas “Dartija” vienaudžiem, U12 puiši pārliecinoši uzvarēja ar 60:17.

U12 Talsu NSS/Roja 2. komandai aizvaidot spēli pret Bausku, zaudējums ar rezultātu 24:64.

U12 Talsu NSS/Roja 2. komanda izcīnīja uzvaru pār Iecavu ar rezultātu 45:29.

U13 zēniem pārliecinoša uzvara pār Iecavu ar 65:23.

Arī spēlējot pret Bausku, Talsu NSS/Roja U13 basketbolisti guva uzvaru ar rezultātu 67:42.

U13 Talsu NSS/Roja 2. komanda cīnījās par uzvaru ar Bauskas BJSS, rezultātā zaudējot – 24:47.

U13 Talsu NSS/Roja 2. komandai, mērojot spēkus ar Iecavas basketbolistiem, zaudējums – 29:44.

U12 un U13 grupu zēnu komandas pirmajā kārtā ir iedalītas četrās zonās – Austrumi, Centrs A, Centrs R, Rietumi.

“Pēc pirmā spēļu posma abas U12 zēnu komandas Rietumu zonā iekļuva starp labākajām sešām komandām, kas nozīmē, ka otrajā posmā būs jāspēlē pret zonas „Centrs R” labākajām sešām komandām,” uzsver treneris Mārtiņš Ziediņš.

Treneris uzsver, ka U13 grupā pirmā komanda cīnījās bez zaudējumiem un komandai būs jāspēlē pret zonas „Centrs R” labākajām sešām komandām. Otra U13 komanda nākošajā posmā spēlēs pret zonas „Centrs R” 7.- 12. vietu ieguvušajām komandām.

U11 florbolistu sabraukums Saldū 

23.novembrī notika LJČF sabraukums U-11 zēniem Saldū. Talsu NSS/Krauzers komanda piedzīvoja zaudējumu pret stipro komandu no Baložiem, un neizšķirti nospēlēja pret Salaspils komandu. 

Pirmais zaudējums izraisīja  neticēšanu saviem spēkiem, bet puiši spēja saņemties otrajā spēlē un no zaudējuma panāca neizšķirtu rezultātu spēlē. Labākie spēlētāji: Emīls Priede-Priedītis un Kristers Lācis. Vārtus guva Kristers Lācis un Everts Oskirko. 

Paldies vecākiem par atbalstu!

Trenere Natālija Joničenko

U12 un U14 hokeja komandas izcīna uzvaras mājas spēlēs Talsu hokeja hallē

Aizvadītajā nedēļas nogalē – 23. un 24. novembrī, Talsu hokeja hallē norisinājās Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāta hokeja spēles U12 un U14 vecuma grupām.

Sestdien Talsu NSS/THK U12 komanda aizvadīja spēli pret Hockey Planet, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 15:0.

Septiņus vārtus guva Ričards Balodis,  divi vārti Eduardam Bārtulim un Evertam Himičam, kā arī precīzi meta Harijs Ziediņš, Gustavs Lorencs, Martins Siliņš un Annija Ieviņa.

Savukārt svētdien mājas spēlē uz ledus tikās Talsu NSS/THK komanda, spēlējot pret Mārupes Baltu Vilkiem. Arī U14 hokejisti izcīnīja uzvaru pār pretiniekiem ar 3:1.

“Ļoti vajadzīga uzvara, jo pēdējās spēlēs nebijām tikuši pie uzvaras! Uzvarējām, cerams, ka tas puišiem deva pozitīvas emocijas, lai sezonas turpinājums būtu labāks,” uzsver treneris Kristers Bergmanis.

Divus vārtus guva Martins Ziediņš un vienu Adrians Bīriņš.

U8 futbola komanda noslēdz sezonu, izcīnot 20. vietu Liepāja Winter Cup turnīrā

No 23. līdz 24. novembrim Liepājā norisinājās Liepāja Winter Cup, kurā piedalījās 32 komandas no Baltijas valstīm. Talsu novada Sporta skolas U8 audzēkņi, noslēdzot sezonu āra futbolā, aizvadīja pēdējās spēles uz mazā laukuma, 5 pret 5 formātā. Nākamgad komanda pāries uz lielāku laukumu, spēlējot 7 pret 7.

Treneris Mārcis Červoņikovs stāsta, ka komanda ierindojās 20. vietā. Izcīnītas trīs skaistas uzvaras un piedzīvoti četri zaudējumi. Komandas labākais spēlētājs Marsels Mednis.

Spēļu rezultāti:

Talsu novada Sporta skola, spēlējot pret Mārupes novada Sporta skolu, uzvarēja ar 7:6.

Aizvadot spēli pret komandu no Lietuvas – FK Vilnius/Red, zaudējums 0:12.

Spēlējot pret Liepājas FS, zaudējums ar 0:10.

Spēlē pret Liepājas FS/Green, uzvara ar 7:6.

Aizvadot spēli pret Lietuvas komandu – FA Šiauliai/Black, uzvara ar 2:1.

Spēlējot pret FA Ventspils, zaudējums 0:9.

Zaudējums Liepājas FS/Red komandai ar rezultātu 1:11.

Trīs audzēkņi piedalās Baložu pilsētas atklātajā čempionātā badmintonā

No 23. līdz 24. novembrim Baložu vidusskolas Sporta kompleksā notika Baložu pilsētas atklātais čempionāts badmintonā. Šajās sacensībās piedalījās arī trīs badmintonisti no Talsu novada Sporta skolas – Endijs Ezeriņš, Melisa Romaņuka un Dārta Zandberga.

MSC grupā Endijs Ezeriņš izcīnīja godalgoto 3. vietu.

Melisa Romaņuka, spēlējot kopā ar Dārtu Zandbergu sieviešu dubultspēlēs A grupā, izcīnīja 4. vietu. Meitenes parādīja lielisku komandas darbu un neatlaidību.

Liels lepnums un gandarījums par sasniegto, priecājamies par treneru ieguldīto darbu!

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēles U13 zēniem

Svētdien, Talsu sporta hallē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta volejbola spēles U13 zēniem. Talsu NSS/Dundaga zēni piedalījās ar divām komandām.

Talsu NSS/Dundaga 1. komanda aizvadīja spēli pret Talsu NSS/Dundaga 2. komandu, rezultāts 1:1

Pirmā zēnu komanda spēlēja pret Rīgas Volejbola skolas 3. komandu, un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 2:0.

Otrā komanda aizvadīja spēli pret Rīgas Volejbola skolas 6. komandu, rezultāts 1:1.

Talsu NSS/Dundaga 1. komandai, spēlējot pret Rīgas Volejbola skolas 6. komandu, zaudējums ar 0:2.

2.komandai zaudējums pret Rīgas Volejbola skolas 4. komandu, rezultāts 0:2.

Talsu NSS/Krauzers florbolisti Ķekavā aizvada saspringtas spēles trijās vecuma grupās

Svētdien, 24. novembrī, Talsu NSS/Krauzers U12, U13 un U14 puiši devās uz Ķekavas sporta kompleksu, kur aizvadīja florbola spēles pret Ķekavas Bulldogs vienaudžiem.

Pirmajā spēlē U12 puiši grūtā cīņā zaudēja Ķekavas florbolistiem pēcspēles metienos – 4:5.

Rezultativitātes punkti –  Jēkabs Treimanis 3 (2+1), Markuss Valdmanis 2 (1+1), Adrians Aksels Zuke 1 (1+0), Miks Hermanis 1 (0+1).

“Otrajā spēlē  – U14 grupā no 3:1 izlaidām pārsvaru un pamatlaiku noslēdzām ar 3:3, ļoti garā soda metienu sērijā izcīnījām uzvaru ar rezultātu 4:3,” stāsta treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Aleksis Šērs 2 (1+1), Tomass Volodjkins 1 (1+0), Jānis Šķerbergs 1 (1+0), Martins Kronbergs 1 (0+1), Niklāvs Dzedons 1 (0+1).

U13 florbolisti, aizvadot spēli pret vienaudžiem, zaudēja ar rezultātu 3:5.

“Par vēlu pamodāmies un sākām spēlēt tikai pie 0:4, diemžēl par vēlu un zaudējums,” teic Mārtiņš.

Rezultativitātes punkti – Everts Alsbergs 2 (2+0), Mārcis Āboliņš 2 (1+1), Emīls Fogelis 1 (0+1).

Treneris uzsver, ka aizvadītā nedēļa komandai bija izaicinājumiem pilna, jo daudzi spēlētāji bija saslimuši un centās tikt pie veselības. Neraugoties uz grūtībām, viņš pauž gandarījumu, ka izdevies nokomplektēt sastāvu un piedalīties spēlēs.

Virslīgas spēle: Talsu NSS/Krauzers komandai pārliecinoša uzvara Lielvārdē

Svētdien, 24. novembrī, Lielvārdes sporta centrā notika izbraukuma spēle Talsu NSS/Krauzers komandai pret Lielvārde/FatPipe. Talsu florbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 10:2.

“Pārliecinošs sniegums visas spēles garumā! Katra maiņa nospēlēja efektīvi un nedeva pretiniekiem daudz iespējas,” komentē treneris Artis Raitums.

Labākā spēlētāja balva tika Jānim Ragovskim, kurš šajā spēlē guva 3 (2+1) rezultativitātes punktus.

Pēc svētdienas gūtās uzvaras pār Lielvārdi, Talsu NSS/Krauzers komanda ar 42 punktiem atgriezās turnīra tabulas virsotnē, kļūstot par līderiem.

Rezultativitātes punkti – Artis Raitums 3 (2+1), Jānis Ragovskis 3 (2+1), Toms Akmeņlauks 3 (1+2), Rūdolfs Niedrājs 2 (2+0), Mariss Bergmanis 2 (0+2), Jānis Škutāns 1 (1+0), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0), Gustavs Grahoļskis 1 (1+0), Mārtiņš Emīls Uzuliņš 1 (0+1), Dilans Kronentāls 1 (0+1), Linards Putniņš 1 (0+1).

Sabraukums U11 hokeja komandām

Svētdien, 24. novembrī, Vidzemes ledus hallē notika sabraukums U11 hokeja komandām. Talsu NSS/THK hokejisti aizvadīja spēles pret Baltu Lūšiem, Valmieras hokeja skolu un komandu no Igaunijas – HC Vipers.

Pirmajā spēlē pret HC Vipers, Talsu komanda zaudēja ar rezultātu 1:5.

Otrā spēlē pret Valmieras vienaudžiem noslēdzās ar rezultātu 3:3.

Trešo spēli aizvadot pret Baltu Lūšiem, Talsu hokejistiem uzvara ar 3:1.