Izglītība Sports

Iepazīsties ar Talsu novada Sporta skolas aizvadītās nedēļas notikumiem un panākumiem sportā!

Tallink Floorball Tournament 2024”: Talsu NSS/Krauzers” 30 komandu konkurencē izcīna 4. vietu

No 24. līdz 26. maijam Tallinā norisinājās Tallink Floorball Tournament 2024”, kurā piedalījās Talsu NSS/Krauzers” 2011. g. florbolisti.

Otrā vieta apakšgrupā, spēlējot visas trīs spēles ar somiem. Ar 5:1 pārspēti Vihdin Salisudet” un HÄMEEN SNIPERS”, ar 2:6 piedzīvots zaudējums LASB”,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

1/8 finālā tika uzvarēta komanda Rīgas Lauvas, rezultāts 2:0.

1/4 finālā ar 5:4 Talsu florbolisti uzvarēja Balldogs” (Somija).

1/2 finālā ar 0:4 Talsu komanda piekāpās Espoo Oilers”.

Spēlē par trešo vietu, zaudējums pret Ķekavas Bulldogs”, rezultāts 3:4.

Talsu NSS/Krauzers” 30 komandu konkurencē izcīnīja 4. vietu.

Talsu NSS/Roja basketbolisti iegūst 2.vietu turnīrā Igaunijā

No 24. līdz 26. maijam Talsu NSS/Roja” U11 basketbolisti piedalījās turnīrā „Mugavkyte cup 2024”, kas notika Kohilā (Igaunijā).

Zēni turnīrā ieguva 4 uzvaras un 1 zaudējumu, izcīnot 2. vietu. Visas spēles bija pret Igaunijas komandām. Tika pieveiktas komandas no Kohilas, Keilas, Raplas un Tallinas Kalev Cramo. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pirmajā spēlē pret Pērnavas komandu, zaudējot ar 6 punktu starpību.

Turnīrā piedalījās Gustavs Bārdiņš, Armands Frīdenvalds, Olafs Enzelis, Ernests Haselbaums, Rafaels Pralgausks un Jēkabs Zembahs no Rojas, kā arī Daniels Lūsis, Marks Stauģis, Patriks Miltiņš, Bruno Bertelsons un Gustavs Jekums no Talsiem.

Turnīra MVP – Olafs Enzelis.

Zēni Raplā apmeklēja skatītājiem un emocijām pilnu Igaunijas basketbola spēli par 3. vietu starp Raplas un Pērnavas komandām, kura izrādījās pēdējā spēle bronzas sērijā, jo Rapla ieguva uzvaru un izcīnīja 3. vietu Igaunijas līgā.

Treneri – Mārtiņš Ziediņš, Valdis Dombrovskis.

Talsu novada Sporta skolas U9 futbolisti piedalās FK Salaspils kausā

Sestdien, 25. maijā, Talsu novada Sporta skolas U9 futbolisti piedalījās FK Salaspils” kausā.

Talsu komanda aizvadīja spēles pret Strong” komandu, Igaunijas komandu, Rīga FC”, FK Salaspils”, FK Carnikava/2017”, FK Smiltene/BJSS” – 2 un Ozolnieku SS”.

Visas spēles jaunajiem futbolistiem bija interesantas un aizraujošas.

Spēlē pret Strong” komandu, Talsu futbolisti uzvarēja – 3:1.

Otrā spēle pret Igaunijas komandu beidzās neizšķirti. Spēle bija salīdzinoši smaga, futbolistiem bija vairākas iespējas, kas netika izmantotas,” uzsver treneris Sandris Krūmiņš.

Spēlē pret Rīga FC”, tika izcīnīta uzvara, rezultāts 3:1.

Spēlē pret FK Salaspils”, rezultāts 2:0.

Spēlē pret FK Carnikava/2017”, rezultāts 0:0.

Spēlē pret FK Smiltene/BJSS-2”, rezultāts 3:1.

Spēlē pret Ozolnieku SS”, rezultāts 3:2.

U11 E futbolisti aizvada divas spēles Ventspilī

Sestdien, 25. maijā, Talsu novada Sporta skolas U11 E audzēkņu grupa aizvadīja divas futbola spēles Ventspilī pret Saldus un Brocēnu komandām.

Abās spēlēs piekāpāmies rezultātā uz tablo, bet nepiekāpāmies laukumā, jo šajā vecumā vēl ir izteiktas auguma un attīstības atšķirības, kas mazliet ietekmēja spēles gaitu,” komentē treneris Aivars Eņģelis.

Šajās spēlēs treneris pievērsa uzmanību komandas darbam. Futbolistiem bija vēlme uzvarēt, līdz ar to pie neveiksmēm ir grūti sakoncentrēties.

Jāturpina modelēt sastāvam pozīcijas un jāpiemeklē piemērotākā, lai spēlētāji justos labi un pārliecināti par dotajiem uzdevumiem laukumā,” uzsver Aivars.

Spēļu rezultāti:

• Spēlē pret Saldus komandu – 3:4.
  • Spēlē pret Brocēniem – 0:3.

U16 futbolisti izcīna pārliecinošu uzvaru pār Leevon/FK Jūrnieks”

Sestdien, 25. maijā, Rīgā, Alberta Šeibeļa stadionā notika Latvijas čempionāta spēle U16 grupai.

Talsu NSS futbolisti aizvadīja spēli pret Leevon/FK Jūrnieks”, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:0.

Vārtus guva Mariuss Feldbergs (3) , Ainārs Anrijs Anstrauts (2), Hugo Kantenieks (1).

U18 futbolisti izcīna pārliecinošu uzvaru pār JDFS Alberts komandu

Svētdien, 26. maijā, Rīgas 49. vidusskolas stadionā norisinājās Latvijas čempionāta spēle futbolā U18 Meistarības grupai.

Talsu NSS” aizvadīja ceturto sezonas spēli pret JDFS Alberts” komandu, iegūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0.

Pirmo vārtu autors pirmajā puslaikā bija Edgars Zaļupe. Otrajā Kārlis Krampe dubultoja, bet  Deniss Jaunkals ar skaistu sitienu no gaisa un izgājienā viens pret vārtsargu panāca četru vārtu pārsvaru,” stāsta treneris Aivars Eņģelis.

Spēli ietekmēja tas, ka daļa no futbolistiem sestdien spēlēja Latvijas čempionāta 3. līgā, kurā tika uzvarēta spēle pret Iecavas komandu ar rezultātu 5:3.

Latvijas čempionāta spēle futbolā U14 grupai: Talsu NSS komanda piekāpjas JDFS Alberts”

Svētdien, 26. maijā, Rīgas 49. vidusskolas stadionā norisinājās Latvijas čempionāta spēle futbolā U14 grupai.

Talsu novada Sporta skolas futbolisti spēlēja pret JDFS Alberts” komandu. Spēles rezultātā zaudējums Alberta komandai – 7:3.

Puiši cīnījās un centās, bet neesot pilnam sastāvam, tas bija redzams laukumā.” uzsver treneris Aivars Eņģelis.

Talsu futbolistiem jau pirmajās minūtēs bija veiksmīgi vārtu gūšanas momenti. JDFS Alberts” pirmajā puslaikā iesita piecus vārtus, bet Talsu komanda vienu. Vārtu autors – Miķelis Babris.

Otrā puslaika sākumā atguvām divus vārtus, uz tablo jau 3:5, bet pretinieks spēles beigās izcēlās ar diviem tālsitieniem un beigu rezultāts 3:7,” komentē Aivars.

Kurzemes čempionāta posms Talsos U9 futbolistiem

Svētdien, 26. maijā, Talsos norisinājās Kurzemes čempionāts U9 futbolā. Talsu novada Sporta skolas futbolisti piedalījās ar divām komandām.

Talsu posms tika aizvadīts interesants, pirmajai komanda sanāca diezgan labi, ieguvām vairākus vārtus,” uzsver treneris Sandris Krūmiņš.

Treneris uzsver, ka viņam ir prieks par jaunajiem censoņiem, kuri godam nospēlēja pret visiem pretiniekiem.